Odměna ze zlaté bedny - druhé Spectrum

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mamina71, 22/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mamina71

    Mamina71 User

    Zdar, je to zkušenost cca 3 týdny stará, konkrétně z 29.7.2016 v 01:12 hod. Nejprve jsem to chtěl nechat být, ale když už jsem si uložil obrázek, tak se tu zeptám.
    Jde o to, že při sbírání zlatých beden na akci Zeus jsem z bedny obdržel Loď Spectrum (viz obrázek). Přitom Spectrum jsem vydražil asi před půl rokem za cca miliardu kreditů v dražbě a dodnes jej v hangáru mám. Nelítám s ním, ale vím, že tam je. Dvě stejné lodě v hangáru být nemohou.
    Neměl jsem tedy místo toho druhého Spectruma dostat 10k uridia?
    Bohužel v Bilanci Uridia už to osobně nezjistím, mám tam jen 290 stran logů, nejstarší z 10.8.2016. Můžete se prosím moderátoři na můj účet mrknout, pokud vidíte zpět dále než já ? Server CZ3, ID 91285357. Předem za ochotu děkuji.
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 22/8/16
  2. napíše ti to že jsi ho získal ale místo toho to hodí uri.. takže je to v pohodě
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Y*o*D*i*A*k*: Designy v poslední době padají častěji než dříve.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/16
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Mamina71 asi sa budeš musieť poobzerať v bilancií, alebo skús napísať na podporu a uvidíš, ale nemyslím si, že pri tom uridiu čo máš by ti to nejako extrémne chýbalo :D

    Máš ešte nejaké otázky?
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ale mimo témy :p, udržujte to prehliadné prosím vás.
     
  6. Borat

    Borat User

    Prosím prečítaj si príspevok od kolegu. Udržujte to priehľadne prosím. OT zmazané.
     
  7. Mamina71

    Mamina71 User

    Jessie - Bohužel do bilance se už nepodívám (zkontroloval bych si to tam sám, nejsem líný to proklikat, ale chybí mi tam cca 12 dnů kam už nevidím, resp. tam záznamy už nejsou).
    Nemám k tématu už žádné další otázky.
     
  8. Borat

    Borat User

    Považujem za zodpovedané a vyriešené.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.