Odměna

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sentiero, 4/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sentiero

    Sentiero User

    Ahojky,
    chtěla jsem se zeptat, včera jsem byla v Invazní bráně a na poslední vlně jsme 2 stříleli Century Falcona. Nevím teda jak ten 2. hráč ale já jsem si nevšimla, že bych dostala nějákou závratnou částku U jako odměnu vlastně ani ničeho jinýho kredity, bz...
    Možná jsem si toho jen nevšimla, ale hledala jsem v bilanci a nenašla jsem nic co by mohlo být za něj.
    Id: 21806952
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Vidím, že si zmenila sekciu, aspoň niekto dbá na pravidlá :)

    Nabudúce prosím písať hneď ako sa to stane, nie na druhý deň. Počkaj si na kolegov, ktorý majú práva niečo preveriť, ale na individuálne odškodnenie nemáš nárok, to dúfam vieš.
     
  3. Sentiero

    Sentiero User

    Ano, nějak jsem si neuvědomila kam to píšu :cool:

    Vím, že individuální náhrada není možná, jen by mě zajímalo proč se mi to nezapočítalo.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Ak ti ide len o dôvod ten administrátor nevyčíta, faktory sú rôzne, t.j. systém rozdeľovania odmien, skupina, chyba, prehliadnutie v bilancii ... atď.
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    Systém rozdělování odměn? Tak falcona jsme stříleli 2, to jako že ten druhý hráč dostal všechno a já nic? To jsem si teda nezasloužila :D

    Ve skupině jsme nebyli. A chyba nevím no, před tím když jsme stříleli v té invazce 28 vlnu tak se mi odměny přičítaly bez problému až u toho Flacona ne.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Sentiero ja do invázie nechodím, netuším ako sa delí odmena. Každopádne som to písal všeobecne a stále platí, že NPC strieľané s kamikadze občas odmenu nedá prípadne sme v online hre takže chyby sa stávajú.
     
  7. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný, nehraj sa na moderátora a keď nemáš pomôcť, tak radšej nič nepíš.
     
  8. Korben a od kdy je OT když vložím pravidlo pro danou sekci do dané sekce,chceš tvrdit,že když ty sám vytvoříš pravidlo,kde se jasně píše,že každý post musí mít to a to,tak to znamená,pro nás pro hráče to platí,ale pro vás moderátory,to platí jen někdy,dle uvážení asi ano,že
     
  9. Zafod

    Zafod User

    leaderOfcz2 dovol abych tě nazval BFU. Děkuji. Takže drahý BFU, ty jako user máš dodržovat a respektovat pokyny moderátora. Dále ač nejsem mod, odpovím na tvou otázku. Ano přístup moderátora může být individuální.
    K tomu pravidlu. Přečti si prosím ještě jednou první post, možná pak zjistíš že se nejedná o hlášení technického problému, ale o technický dotaz. Toto nemá vůbec nic společného s tématem o přihlášení, kde jsi byl vyzván k dodání výsledků testů. Pokud by jsi si to srovnal ve svém mozečku, možná by ti ledacos došlo a nevytvářel by jsi zde úplně zbytečné OT (škoda že se lidský mozek nedá defragmentovat...). Pálí li tě tvé uražené ego, vymačkej si uříky a ze svého obličeje a máš li potřebu se vyjadřovat k nějakým pravidlům, vytvoř příslušné téma, kde to s moderátory v klidu a věcně prodiskutuj.

    Btw: zaletíme na ten měsíc? Já dychtím... :D


    Sentiero pokud jsi ve skupině, tak se odměna rozděluje dle lvl hráče. Neměl tvůj spoluhráč vyšší lvl než ty? Dále se může stát, že se někdy odměna nepřipíše. S tím bohužel musíš v oline hře počítat ;).
     
  10. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný. Ban na fórum, úmyselné znehodnocovanie vlákna.
    Všetko ostatné už napísal Zafod.
     
  11. Sentiero

    Sentiero User

    Kubino Ano chápu, chybka se občas vloudí. Jen jsem přemýšlela nad všemi možnostmi, které jsi napsal :)

    Zafod Ve skupině jsme nebyli, takže tím to asi nebude. Zřejmě to opravdu byla chyba, že se mi prostě tahle odměna nezapsala. Budu s tím počítat snad se dopočítám..:D


    leaderOfcz2 Vážím si každé rady, pomoci nebo názoru ať už od hráče (kromě takových jako ty) nebo moderátora/admina a respektuji ho. Ale opravdu nejsem zvědavá na lidi, kteří nemají nic jiného na práci, než rejpat a psát zbytečnosti, které v daném tématu nijak nepomůžou.

    Kdyby sis pořádně přečetl první příspěvek, který jsem zde psala, tak bys poznal (no ikdyž ty asi ne), že jsem nehlásila technický problém, ale pouze jsem se ptala. Takže výsledky testů atd. nebyly zapotřebí. Samozřejmě kdyby ano, tak bych je dodala.

    A jestli si myslíš, že si tady budeš léčit své mindráky, kopat kolem sebe co jsi musel a nemusel a tvrdit jak ti všichni křivdí, tak to se teda pleteš. Takže příště až zase budeš chtít něco „duchaplného“ napsat, tak si laskavě založ nové téma, samozřejmě dle pravidel, která jak jsem se dívala ty vždycky dodržuješ a tam můžeš v klidu vyřešit svůj problém. Doufám, že to píši dostatečně jasně tak, abys to pochopil a nepřekroutil dle svého.

    Všem ostatním děkuji za pomoc :)
    Dospěla jsem k závěru, že to zřejmě byla chyba, holt s tím už nic nenadělám ;)
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.