Odmeny ToT, PVP misie

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Jessie, 8/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Jessie

  Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti,
  Máme tu pre Vás najnovšiu aktualizáciu k Darkorbitu.

  Tunnel of Terror odmeny
  Naši vývojari pracovali tvrdo na príprave ďalšej stabilnej verzie cross-server zóny, ktorá bude dostupná k testovaniu už čoskoro. Akonáhle bude tohto týždňová aktualizácia pripravená, môžeme sa sústrediť na pripisovanie odmien z ToT brány.

  PVP misie
  O tomto probléme vieme, no zatiaľ sme sa rozhodli nepristúpiť k jeho oprave. A dôvod je jednoduchý, radi by sme zistili či bude možné tieto misie plniť aj v cross server zóne, tj. či bude možné sledovať progress zostrelov a následne pripisovanie.

  Vec, ktorá nás teraz zdržuje je bohužiaľ samotná zmena princípu fungovania týchto úloh, čo nebude také ľahké v zhľadom na to ako dlho sú terajšie PVP úlohy v hre. Tento problém môže spôsobiť niekoľko ďalších problémov pre hráčov, ktorí tieto misie už majú aktivované a vo fáze plnenia.

  Avšak už sme premýšľali nad alternatívami, ktoré použijeme akonáhle to bude potrebné.

  Váš Darkorbit tím.
   
  Naposledy upraveno: 8/11/16
  *Firefox1*, -baghira2- a Platan tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.