Odmeny z brán

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ħũŗĕį, 18/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Dobrý večer chcel by som sa spýtať prečo dnes nieje "Deň špeciálnych odmien z brán"
    Znamená to že zajtra nebudú double odmeny z brán ?? plánujem robiť 3 zety a dosť by ma nahnevalo keby neboli. Ďakujem
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. dolikt

    dolikt User

    jako co s myslíš že to bude každý víkend ? musíš s počkat a jako proč by tě to naštvalo ono je někdy napsané že to musí být každý víkend už se laskavě proberte a když není tak není ja bych to zakazal ty x2 brány možná už byste se probrali
     
  3. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Neprebral by som sa, prestal by som to hrávať double brány sú jediná vec prečo DO hrávam
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. dolikt

    dolikt User

    proč máš tak s prominutím blbou otazku jako to nemužeš počkat až budou ?
     
  5. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Nie nemôžem
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. josef402

    josef402 User

    protože to není pravidlem :confused: každý víkend :eek: zítra bude nebo nebude :p poznáš , zítra ha ha ha :mad:
     
  7. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Len doteraz to bývalo každý víkend, tak neviem čo sa deje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Borat

    Borat User

    Ste si zvykli na tie double odmeny nejako :rolleyes:. Bodaj tam niekto dostal rozum a tie odmeny pre tento víkend vypol.

    Pokiaľ budú tak budú. Ak nebudú tak nebudú. Všetko sa dozvieš zajtra keď sa prihlásiš do hry.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.