Odmeny z brán

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem LordFreez[GTBS], 19/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Myslíte si že dark orbit dostatočne motivuje neelitných hráčov

Anketa uzavřena 19/9/14.
  1. Áno

    50.0%
  2. Nie

    50.0%
  3. vôbec ma to nezaujíma som milionár

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte. Strašne moc by ma zaujímalo ako to naozaj v skutočnosti je.. Poslednú dobu točím stále epsilon . A po pravde prestáva ma to baviť. Keďže asi za celý čas som už otočil 8 epsilonov a len raz som našiel LF4 ? Nechápem potom aká je tam šanca na úspech v tej bráne 25% nech počítam jak počítam tak mi to príde dosť inde ten počet percent ... a nie na 25 možno niekde na 5- 10 %. To znamená že možno z 10 dostanem stále jeden ? Veľmi by ma zaujímala nejaká ta odpoveď na to . A po pravde dostatočná odpoveď tipu ale to je o náhode mi moc nepríde fér ako hráčovi čo do tejto hry vráža € ... A možno od veci y ma zaujímala ešte jedna myšlienka. Uvažuje aj BP nad akciami ktoré možno budú určené aj neelitným hráčom ?? Respektíve kde by mali šancu aj iný hráči niečo získať z akcie ako hráči čo majú nafulované všetky hangári ?? Npr. Invázia ( je to rozdelené aspoň podla levelov a výbavi . Pretože nie vždy v tejto hre zodpovedá level- výbava. Neviem či je cielom BP o to aby prilákali hráčov alebo odrádzali ich tým že zakaždým ich na spodných mapách masakrujú a znechutený po chvílach túto hru ľudia vypínajú a končia s ňou . Viem že diplomacia a status asi k týmto veciam nebude asi dostatočný zo strany Adminov respektýve BP ale zaujímalo by ma to pretože myslím si že táto téma by nemala byť tabu pre každého hráča.
     
  2. Korben

    Korben User

    LordFreez[GTBS] Neviem o akom tabu píšeš , ale šancu v bránach nemôžeš počítať počtom urobených brán. Šanca je na každú bránu samostatne. Tak že aj keď urobíš 100 brán, tak šanca na získanie predmetu je stále rovnaká.

    Ďalej nevidím dôvod na nejaké hlasovanie v obecných otázkach. Hlasovanie je určené hlavne pre využitie v návrhoch .
    Inak motiváciou pre každého hráča, je byť elitný a to je beh na dlhú trať.;)

    Prečítaj si Jak správně přispívat na forum


    Uzavreté, LOCK.

    EDIT: Urobil si nie 8 , ale 5 epsiloniek :) Elitný hráči majú omnoho viac brán.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.