Odměny z emailu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Łоgιтєж•ιs•sтяолĢ™, 4/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim chci se zeptat jestli se dájí odměny z emailu nějak získat pokud mám zablokovaný email,psal jsem i na podporu a nemůžou mi ho změnit..
     
  2. Korben

    Korben User

    Jediný spôsob je , dostať sa na email. Iný spôsob nieje.
     
  3. A nevíte co mám dělat když mám zablokovaný email ani změnit si ho nemůžu ..Měl jsem to přes outlook a teď mi to píše nějáký error.
     
  4. Zafod

    Zafod User

    Máš ho zablokovaný z nějakého důvodu, kontaktuj podporu poskytovatele e-mailové schránky.

    Jiná cesta není.

    Btw: pokud ti outlook píše error, neznamená že je e-mail zablokovaný. Můžeš mít něco s nastavením outlooku.
     
  5. Korben

    Korben User

    To si musíš zistiť na podpore poskytovateľa tvojej emailovej schránky. Na budúce pozor na zámenu písmen v slove píše. Klávesa vedľa a je problém.;)
     
  6. Dobře,ale poskytovatelem té schránky se myslí vlastník té adresy za zavináčem nebo se tím myslí outlook ?
     
  7. Korben

    Korben User

    Outlook je program ktorý máš v PC a do ktorého ti chodia emaily len preto že máš outlook prepojený s emailovou schránkou. Predsa nemáš email @outlook.com ? Ale budeš mať napr. gmail, seznam, centrum a podobne.
     
  8. Aha,takže když to založil učitel ze školy musím za ním?
     
  9. Korben

    Korben User

    Tak že nakoniec to nieje ani tvoj účet ? :rolleyes:
     
  10. Je to můj účet,on nám to učitel jen zakládal to už je pár let ale účty jsou naše,proto jsem myslel že když je zakládal tak je asi poskytovatel té schránky..(byl tam název naší školy)

    PS:Myslím účty emailové ne DO
     
    Naposledy upraveno: 4/2/14
  11. Korben

    Korben User

    Nuž , tak to sa budeš musieť opýtať tam.
     
  12. Ok,tak jestli není jiná cesta ke změně emailu,tak to je vše..Díky
     
  13. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.