Odsudzovanie za minulosť v chate

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MAIKY(GE7), 7/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MAIKY(GE7)

    MAIKY(GE7) User

    Pekný deň prajem, najlepšie by bolo keby sa tento príspevok dostal ku GA Belgamovi.

    Takže moj príbeh je že som dostal bann na účet ktorý som kupil (čo sa ani nehodlám riešiť lebo bann bol právom) ale ide tu o to že som stále v strese čo bude z mojim účtom na ktorý som dostal bann za to že vraj nieje moj. Ale preukázal som v 10tich bodoch na podpore že účet je moj.

    Bojím sa písať do globálu pretože dostanem hneď odozvu od hráča. Odkaz na profil. http://int14.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=4uxWH&profileCheck=BNY57&lang=sk Tento hráč sa ma snaží stále súdiť a očierňuje moje meno. Ale za to nemusím dostať bann na svoj účet čo mám od začiatku na ktorý som posielal peniaze aj posielam a to že je moj som aj preukázal na podpore... tu máte dokaz z chatu že to čo hovorím je pravda a bol by som rád keby ten hráč prestal na mne vyrývať svoje ego. [​IMG]

    A ešte by som chcel ospravedlniť GA Belgamovi a či by ma ma mohol brať ako za normálneho hráča a nie hráča čo si kúpil účet ... Lebo pociťujem nejaké to napetie medzi nami dvoma keď ma naposledy oslovoval v globály. Každý robí chyby a ja som ju spravil a zaplatil som za ňu. Pretože som si neprečítal VOP ohladom predaja učtov.. Za pochopenie dakujem

    Server Global Europe 7
    Meno hráča «Mσcкιηgjαу»
    Miestnosť v chate Globál
    Kedy 2. ‎decembra ‎2013, ‏‎16:29
    Nechcem aby dostal ban ale aby sa do mňa nestaral a neočierňoval moje meno všade kde sa len dá
     
    Naposledy upraveno: 7/12/13
  2. Joe

    Joe Guest

    uprav si žádost podle pravidel

    Zde máte údaje které po vás budeme požadovat:
    1. Název tématu: Žádost o udělení banu "uživatelské jméno".
    2. Server.
    3. Místnost chatu.
    4. Čas.
    5. Okopírovanou přesnou podobu nicku.
    6. Odůvodnění banu
    7. V případě že se jedná o skupinový chat je nutné doložit screen chatu

      Pokud takto nebude vypadat Váš příspěvěk a nebude řádně vyplněn, nebudeme to vůbec řešit a téma bude uzamčeno.
     
  3. Korben

    Korben User

    MAIKY(GE7) Uprav si podpis , aj pre toto fórum platí pre veľkosť podpisu 468 x 60px
     
  4. MAIKY(GE7)

    MAIKY(GE7) User

    Korben ďakujem nevedel som upravím

    Joe príspevok som upravil dúfam je tam všetko čo má.
     
  5. Joe

    Joe Guest

    V takových případech ti doporučuju na chatu používat funkci /ignore - "ignorovat uživatele". Pokud tebou jmenovaný uživatel neporušuje pravidla chatu, nemůžeme ho trestat.

    Jinak s VOP jsi souhlasil při registraci do hry a neznalost pravidel neomlouvá.

    Ode mě vše k tématu
     
  6. Korben

    Korben User

    MAIKY(GE7) Ak už budeš písať ďalší príspevok tak len v tom prípade ak budeš mať podpis upravený alebo zmazaný.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.