Chyby of. oznámení BP o spambotech

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem ZOHAN, 5/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. ZOHAN

  ZOHAN User

  Proč nám opět a zase BP předkládá informace, které jsou plné chyb a nepřesností i překlepů?
  Vysvětlení pojmu dle BP :
  Poučení pro hráče po jeho údajné chybě:
  Tyto rozporuplné věty jsou i ve VOP? A nikde jsem tam vůbec neviděl nic o mém účtu, vždy tam vidím, že účet patří BP a tudíž nechápu, jak se může ztratit?

  Mou osobu jen zaráží, že BP do dnešního dne nepochopil, jak takový odkaz vlastně funguje a jak takové účty záhadně mizí?

  Mou osobu ale úplně irituje to, že jsme testovali toho spambota(abychom pochopili, co musí hráč vlastně udělat a jestli musí vyplnit i své údaje do formuláře, aby mu byl účet odvizen?) na novém PC bez uložených hesel a na novém účtu.
  Tento účet byl podvodníkem odcizen, aniž bychom cokoliv někde vyplňovali(přihašovací údaje od účtu) a k našemu zděšení stačilo na ten odkaz kliknout.
  Tento podvodník změnil e-mail na tomto účtu, aniž by kdy prokazatelně byl přihlášen na tento potvrzený e-mail ve hře i odběr bulletinu?
  Jak je toto možné?
  Osobně si myslím, že poskytovatel e-mailu i orgány činné v trestním řízení nám neposkytli nepravdivé informace?
  Tak jak to vlastně je?

  P.S. V nedávné době bylo o jednom víkendu odcizeny desítky účtů a potom se objevilo toto nic neříkající ofiko, které nikdo nikdy nevysvětlil.
   
  Naposledy upraveno: 5/6/22
  ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
 2. Charlie

  Charlie Board Administrator Team Darkorbit

  BP Vám nepredložil vôbec nič. To oznámenie je z našej iniciatívy, nakoľko sa tu spambot znova rozmohol a je to to, jediné čo pre hráčov môžeme urobiť, takže Tvoje dotazy a rýpanie do moderátorov prosím smeruj priamo BP.
   
 3. Vibe

  Vibe Team Leader Team Darkorbit

  ZOHAN,
  opět jsi předvedl svou "chytrost". Možná by jsi se měl nad sebou zamyslet.

  LOCK
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku