Officialna staznost na CM

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem EXORCISTA, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. EXORCISTA

    EXORCISTA User

    Dobry den chcel by som sa spytat kde (okrem tohoto fora a podpory) je mozne oficialne podat staznost na pocinanie si moderatora-ov pre chat tejto hry.
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Stiznost je moznost podat pouze na podpore hry.
     
  3. EXORCISTA

    EXORCISTA User

    no asi si ma nepochopil kedze viem ako to chodi nema zmysel obracat sa na podporu, preto sa este raz pytam kde "vyssie" je mozne podat oficialnu staznost
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Jeste jednou, moznost oficialne je na podpore hry. Nic vis uz neni.
     
  5. EXORCISTA

    EXORCISTA User

    dobre teda skusim este raz a inak, na zaklade coho pracujete s tym ze bany na chate do 48hodin nekontrolujete neriesite atd? a na zaklade coho vlakno kde sa uzivatel na ban pyta blokujete bez vysvetlenia ak uvedie jeho id, nick, a vypis aj s datumom a casom priamo z chatu?
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    A co to ma spolecneho se stiznosti?
     
  7. EXORCISTA

    EXORCISTA User

    no to je prave dovod staznosti ktoru chcem podat
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Pockej chces si stezovat na pravidla nebo CM?
     
  9. EXORCISTA

    EXORCISTA User

    na CM pretoze podla mna sa neriadi pravidlami resp som nikde nenasiel spominane neriesenie 48h a kratsich banov a zatvaranie vlakien kde sa na ban hrac pyta a prida k tomu vsetky potrebne udaje...
     
  10. Korben

    Korben User

  11. EXORCISTA

    EXORCISTA User

    kde vo VOP alebo inom oficialnom vyhlaseni sa toto spomina? spominany link pre mna nieje oficialne vyhlasenie prevadzkovatela o rieseni banov, takto to na chatoch firmy BigPoint nefunguje
     
  12. Korben

    Korben User

    Tak si znova a poriadne prečítaj VOP, ale naozaj poriadne a možno tam nájdeš dodatok. VOP je pre všetky hry od BP , pravidlá pre jednotlivé hry , sú doplnené na fóre a jedno z tých pravidiel som ti vložil. ;)
     
  13. EXORCISTA

    EXORCISTA User

    a to ze si ho vlozil ty (na zaklade coho?) je oficialne a v poriadku? chces mi povedat ze x hier od bp ma x roznych pravidiel pre chat? ak je uzivatel automaticky pocas necinnosti odhlaseny z hry a nasledne na druhy den sa prihlasi a pozrie si vypis ohladom bannu nestaci ho skopirovat s doplnenim ostatnych potrebnych udajov ktore vie k tomu aby bol ban aj ked 24h skontrolovany? chces tym povedat ze ak je ban udeleny nepravom tak hrac nema moznost dovolat sa spravodliveho presetrenia a napravy?
     
  14. Belgam

    Belgam Guest

    Kazde pravidlo na foru je oficialni a pochazi od BP. Ze jsou v jinych hrach jina pravidla,je mozne. Ale vzdy plati to co je pro danou hru na foru hry.
     
  15. Korben

    Korben User

    Ty si to VOP nečíta a budeš sa tu s ním oháňať. Ak si si myslel že ban máš neprávom, tak si mal písať sťažnosť na podporu hry.

    Opäť nevedomosť VOP.
    9.3.6 Užívateľ vyhovie nariadeniam spoločnosti Bigpoint, jej zamestnancom a ich pomocníkom pri plnení a zariaďovaní. Platí to predovšetkým pre nariadenia administrátorov a moderátorov fóra, ktoré prípadne patrí k príslušnej hre alebo službe.

    Ešte nejaké pripomienky k mojím právam a k právam moderátorov ?
     
  16. EXORCISTA

    EXORCISTA User

    ok teda aj tak na zaver poprosim o kontakt napr na tvojho nadriadeneho pretoze je to podla mna cele zle
     
  17. Korben

    Korben User

    Môj nadradený je GA a ten ti tu písal. Okrem toho ak nesúhlasíš s pravidlami , tak aj k tomu je klauzula priamo vo VOP.
     
  18. EXORCISTA

    EXORCISTA User

    preco "vam" pisat na podporu ked bany neriesite za dalsie ja neviem ci bol pravom alebo nepravom kedze ste mi nedali vypis za co konkretne to bolo. nejde o to s cim suhlasim alebo nie, ide o pristup spominaneho cm resp toho kto mi odpisoval na dotaz ohladom toho za co mi bol ban udeleny a to ze na zaklade tvojho napisaneho takto veci neriesite, cize vylucujete moznost omylu co v praxi nieje mozne nikto nieje neomylny.
     
  19. Korben

    Korben User

    Ty nevieš čo píšeš na chat ? Ak si si istý že si ban dostal neprávom, tak si mal písať sťažnosť na podporu hry.
     
  20. EXORCISTA

    EXORCISTA User

    fakt netusim za co bol ban a este raz ak vy tu neriesite tieto bany , podpora ich riesi? alebo len odkaze spat na forum?

    ak bol opravneny potom je vsetko ok a beriem ho, moja vina ja vsak stale neviem za co to bolo kedze vlakno bolo zamknute bez prilozeneho logu z chatu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.