Oznámení Oficiální Discord server hry DarkOrbit

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem =Marvin=, 26/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  DarkOrbit_Discord_Announcement.png


  Oficiální Discord server hry DarkOrbit
  Ahoj piloti! DarkOrbit má svůj vlastní oficiální Discord server, na který můžete vstoupit a zapojit se do diskuze!

  Co je Discord?
  Pro ty z vás, co s tímto termínem nejsou obeznámeni, Discord je software na hlasový a textový chat pro počítače a smartphony. Jeho používání je zcela bezplatné.

  Proč DarkOrbit používá Discord?
  Hned z několika důvodů: Na našem Discord serveru můžete chatovat s hráči z různých serverů hry DarkOrbit, předávat si poznatky a poznávat nové přátele.
  Také máte možnost sdělit nám svou zpětnou vazbu přímo. Jste nespokojeni s nějakou novou funkcí, vyvážeností některých věcí nebo nám jen chcete zaslat svůj nápad? My osobně budeme na serveru přítomni: manažeři komunity, vývojáři a moderátoři.
  Někdy se může něco pokazit a chceme, abyste o tom věděli co nejdřív. Discord nám umožňuje rychle odeslat oznámení všem na serveru, mnohem rychleji, než kdybychom použili jiné dostupné kanály. Nadále budeme zveřejňovat oznámení na sociálních médiích a fóru, ale Discord je místem, kde se k vám novinky dostanou nejrychleji.

  Co ještě musím vědět?

  V prvé řadě to, že Discord není produktem Bigpointu a neneseme odpovědnost za problémy, které mohou vzniknout v souvislosti s jeho užíváním. Pokud se objeví nějaké problémy se softwarem, kontaktujte zákaznickou podporu Discordu.
  Dále během pobytu na serveru se budete muset řídit několika pravidly. Seznam těchto pravidel najdete na kanálu #server_rules. Porušování těchto pravidel nebude tolerováno.
  • Žádné urážky, žádné nadávky, žádné obtěžování, žádné výhrůžky
  • Server není chat podpory: neptejte se vývojářů, moderátorů nebo manažerů komunity na věci, které spadají do kompetence podpory, protože vám s nimi nemohou pomoci.
  • Používejte chatovací místnosti správného jazyka: #general_en slouží pouze pro angličtinu, #general_de pouze pro němčinu atd.
  • TIP: Pokud budete potřebovat více hlasových kanálů, obraťte se na některého z našich moderátorů (tmavě modří uživatelé), kteří vám pomohou otevřít novou místnost.
  Podotýkáme, že účast je zcela dobrovolná. Pokud se nechcete zúčastnit, nemusíte a můžete kdykoli odejít. Nicméně budeme potěšení, pokud server navštívíte v co největším počtu! Děkujeme za pozornost a brzy na shledanou na Discordu!
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.