Oznámení Oficiální oznámení o spambotech

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Raziel, 23/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Raziel

  Raziel Guest

  Ahoj piloti,

  několik let jsme měli, a ještě stále máme problémy s takzvanými Spamboty.

  Spamboty většinou píší na herní email skrze herní účty hráčů. Jsou to většinou podvodné stránky slibující hráčům uridiu, nebo herní předměty zcela zdarma skrze kliknutí na uvedený odkaz a vyplnění Vašich přihašovacích údajů.

  Odkazy jsou většinou ve formátu bigpoint.xy nebo bigpoint.co.ru, uvedené odkazy jsou jen pro představu.

  Tyto odkazy nejsou nejen nezákonné a nelegitimní, ale také neprezentují společnost Bigpoint v žádném směru a mohou způsobit velice velké a vážné škody na Vašem herním účtu.

  Informativní politika společnosti
  My zde v Bigpointu nikdy nebudeme uvádět bonusové kódy nebo podobné nabídky na herní email. Takové informace budou vždy zveřejněny zde na fóru našimi moderátory nebo případně formou novinek zasílaných hráčům na jejich emailové adresy, kteří odebírají naše Newslettery.


  Již nebudeme dále tolerovat uživatele snažející se o sledování hráčů skrze kliknutí na podvodné odkazy, které vedou na nelegální podvodné stránky.

  Následky pro uživatele používající Spamboty
  Pokud uvidíme, že uživatel píše na herní email hráče s pomocí Spambota, bude tento uživatel neprodleně a bez otázek trvale zablokován. Nebudeme příjmat žádnou formu omluvy jako, že někdo jiný zveřejnil tento materiál. Důležité je to, že na danném herním účtu byl Spambot použit a to vždy vyústí v trvalou blokaci herního účtu. Nikdy nebudeme smlouvat nad přiměřeností trestu.

  Následky pro uživatele, kteří klikli na Spambota
  Prosím, mějte vždy na paměti, že používání Spambota je vždy za účelem podvodu. Tyto stánky vám nikdy nedají uridium nebo herní předměty zdarma, jelikož nemají přístup do databází společnosti Bigpoint. Tyto stránky se snaží získat vaše osobní data a v drtivé většině případů takto o váš herní účet přijdete, což je důvod proč jsou tyto stránky označeny jako podvodné.

  Hráči, kteří tyto odkazy otevřeli bohužel nedostanou žádné odškodněné za jakékoliv poškození herního účtu. Pokud se Váš herní účet ztratí, nebudeme moci podniknout žádné kroky k jeho navrácení.

  Cítili jsme potřebu vás všechny touto formou informovat ohledně tohoto problému a připomenout vám bezpečnostní pravidla vašich herních účtů a soukromých informací.

  Pokud máte otázky, prosím neváhejte se zeptat našich moderátorů, kteří vám rádi odpoví na vaše dotazy.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.