Zpetná vazba Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Kubino, 18/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Formes

    Formes User

    Sekce Chat je privátní místnost, kde uvidíš pouze svoje vlákna.
     
    -baghira2- a Bond*Star tohle ocenili.
  2. 1) Základní informace
    • ID:94775876
    • server:cz3
    • Čas výskytu problému/ů. Pozorujete potíže během dne kdy je spousta hráčů online, nebo ve večerních hodinách, kdy je online pár hráčů?
    • Staále
    • Přesný popis pozorovaného problému:

    • nefunguje chat
    • Jaký typ počítače máte? (Operační systém, detaily CPU, grafická karta)
    • Asus,
    • Windows 7 ultimate
    • AMD three core(taktovatelne na 4)
    • Nvidia ge force GTS 450
    • Jaké používáte připojení?
    • Trošku komplikovane :moj Fon je pripojeny na wifi a USB kablom na PC ,inač povedane Mobil--->USB--->PC
    • Hrajete ve velkém městě nebo spíše v menším, na vesnici?
    • Velkom BL
    • Snažíte se například z Austrálie či Japonska připojit do Evropy, nebo na americké servery?
    • nie
    2) Trasování

    3) Ping test na Bigpoint



    Ping Test

    [​IMG]


    Speed test

    http://www.speedtest.net/result/5955228646.png





    4) Verze softwarových pluginů a prohlížeče

    Flash Player -najnovší
    JAVA -najnovšií

    Typ prohlížeče -oppera,chrome,maxthon,mozila
    Verze prohlížeče -najnovšie
     
  3. Charys

    Charys User

    Ahoj hrál jsem dark orbit asi před půl rokem. Měl jsem tam již P.E.T. Niní jsem se znovu přihlásil po "pauze" a P.E.T. už nemám, docela mě to štve protože jsem do něj dali cca 85 000 uridia. Děkuji za odpověd.
     
  4. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    A pet ti úplne zmizol ?? lebo nieje problém si ho v montáži vyrobiť
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Borat

    Borat User

    Charys napíš si na podporu hry. Tam sa nato pozrú.
    -baghira2- bez dôkazu nikoho neobviňuj. Kľudne mohlo ísť o preklik.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. 123812

    123812 User

    Dal jsem si 1 souboj v UBA a nechalo nás to tam. Prohrál jsem, je konec, ale nechce nás to pustit, co mám dělat ?

    http://prntscr.com/emo9bj

    PS: nepište, ať počkám, až skončí tne čas... už jednou skončil a jede znova.

    PS2:Už jsem na mapě:)
     
    Naposledy upraveno: 21/3/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Borat

    Borat User

    Treba si napísať na podporu hry. Oni ta z UBA arény vytiahnu.
     
  9. neviem, či to je len u mňa alebo sa to stalo viacerým ľuďom, ale dal som si zostaviť Obsidiánový mikročip v montáži a zaseklo sa mi to na 0:00 Prosím čakaj
    prosím Vás nahláste to, chcem si ich zostaviť viacej, ale nemôžem
    ďakujem

    EDIT: už to funguje
     
    Naposledy upraveno: 25/3/17
  10. Alyctro

    Alyctro User

    ahojte , pred chvilou som skocil do refrakcie ,ale ostal som na normal mape , chat a vsetko mi zmizlo ,dal som rlg ,ale už mi nejde vobec nacitat stranku .stale mi píse ,, vytvaram spojenie ,, ale nepripojim sa . viete mi pls pomoct ? skusil som sa prihlasit na inom učte co mam,..tam to ide ok a je to ten isty server cz2 . takže u mna problem nie je . pomožete?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Korben

    Korben User

    Alyctro, napíš si na podporu hry
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Alyctro

    Alyctro User

    jj ,díík ,písal som už i tam. zatial nič . vsak i zajtra je den : )
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Alyctro tak jestli na podporu píšou desítky lidí co se tam seknou, a milion dalších s jinými problémy, musíš počítat s tím že to může chvilku trvat než se dostane i na tebe. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Alyctro

    Alyctro User

    ha , :D jasne , už je to ok .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. http://www.imgup.cz/images/2017/09/17/gg-krupier.png
    http://www.imgup.cz/images/2017/09/17/gg-krupier2.png
    Docela by mě zajímalo jak je to možné ...

    Hra se seká již tři roky nepřetržitě, na serveru GE-1, stížnosti jsou permanentní od všech hráčů a změny žádné, což je smutné.
    Pc používám i na těžbu kryptoměn hraní náročných her online na maximální rozlišení bez větších problémů jen tato hra dělá problémy neustále i kdybych hrál na pc z NASA.

    V pc mám: Intel Core i7-7700K, grafická karta GeForce GTX 1080 GAMING, RAM celkem 32GB, ping na Frankfurt 17ms, prohlížeče vyzkoušeny snad všechny co existují.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Čaute chcel by som nahlásiť chybu na 5-2.. jak je tá základňa tak teraz sa mi 2x stalo, že som videl hráčov normálne jak prešli cez tie šutre, čo sa normálne nedá... je to len chybné zobrazenie ale ano? alebo fakt to je bug, a dá sa to prejsť cez to (chcel som to skúsiť tiež ale nejde mi to)... doložil som aj screen ale nepodarilo sa mi to (zatiaľ)..
     
    -baghira2- a SSCUltimateAero tohle ocenili.
  17. Sentiero

    Sentiero User

    »KĦAΘS[Svk™]« ano, bohužel je to bug. Pokud ho hráč využívá, tak přeletí skrz bariéry.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Majki91

    Majki91 User

    ahojte,mam takovy problem.Skocil jsem do refrakce a nemuzu z ni ven,pry je docasne uzavrena,muzete mi nejak pomoct? dekuji :-D
     
  19. axilom70

    axilom70 User

    Citát zmazaný.

    musíš křížknout svůj prohlížeč počkat pár minut a pak se opět přihlásit a měl by jsi být na své domovské mapě
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/9/17
  20. Majki91

    Majki91 User

    Citát zmazaný.


    ok,takze vypnout prohlizes jsem zkusil,pak sem zmenil hangar a objevil jsem se znovu v refracki.Udelal jsem to tak ze jsem se nechal sundat,pak sem nezvolil ani jednu moznost objeveni se bud na miste nebo na zakladne,nasledne jsem to odkrizkoval,vypnul hru a znovu zapnul,pak to slo,diky :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/9/17
    -baghira2- a Warden tohle ocenili.