Ohňostroj

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sentiero, 14/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sentiero

    Sentiero User

    Zdravím,
    zajímalo by mě, kdy a při nějaké akci byl tento ohňostroj? Nebo kde je hráči vzali?
    Ohňostrojů mám hodně ale takovýto jsem snad nikdy neodpálila...:)

    [​IMG]
     
  2. Korben

    Korben User

    Myslím že to bolo spojené niečo s firmou Razer
     
  3. Přesně tak, jak píše Korben. Byla to akce spojená s firmou Razer a za splnění určitých podmínek jsi mohl/a získat design na goliath + nostromo, několik tisíc UCB-100, možná pár EMPů a mimo jiné i 100 ohňostrojů (viz. obrázek).
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

    Aha.Jsem ty ohňostroje kupovala před pár lety, tak jsem se lekla,že ty obyčejný co mám jsou prošlý.. :D

    To je vše,díky.
     
  5. Korben

    Korben User

    No všetky ohňostroje po záruke sú zelené , to je takzvaná vesmírna plieseň. :D
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  6. Zafod

    Zafod User

    Tak to tedy ne Korbene. Při vší úctě nemůžeš zde podávat mylné informace. Jak všichni (až na tebe) víme, plíseň je pevného skupenství botanického původu. Ohňostrojový efekt Razoru je skupenství plynného, živočišného původu. Vznikl jak druhotný produkt při látkové výměně NPC zvaného Lordakium. Následně se dostal do laboratoří Razoru, kde byl extraktován a použit při výrobě ohňostrojů. Podrobnosti zde rozepisovat nebudu, ale strašně to smrdí. :D
     
    Peter_Quincy_Taggert a Sentiero tohle ocenili.
  7. Korben

    Korben User

    Zafode Ja som vedel že tie houby nemáme zbierať. :D

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
    Peter_Quincy_Taggert a Zafod tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.