Chyby Okienko KONTAKTY na hernej mape

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -=jjooffoo=-, 19/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čaute,čaute :)

    Mám taký problém,určite niesom jediný :) Keď chcem počas hry si otvoriť kontakty.....tak mi ich jednoducho hneď zavre..tak to skúsim ešte raz a znova mi ich zavre -_- . (je to ako ruská ruleta) :) po niekolkých pokusoch mi to okienko KONTAKTY otvorí a je to ok,potom ho zavrem a znova mi nejde otvoriť :mad: (jedna tabla lexaurin-u vybratá a stále ma to dokáže naštvať):) ale nie,chcem sa opýtať,či má niekto ešte takýto problém a či je už hlásený :) Ďakujem vám velmi pekne :)
    PS:Bojím sa Jessie :)
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Z 50 klikov sa mi 1x stalo, že sa okienko otvorilo a zatvorilo. Následne ďalších 50pokusov nič, nepríde mi to ako závažna chyba, ktorá by ma mala priviesť do zúrivosti. Ako často vám to robí?
     
  4. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Jessie,no většinou otevřu kontakty tak na po 4-5.
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Skúšal si základnu údržbu prehliadača? Dokonca som to skúšal na Mozille, na ktorej by som nikdy nehral a šlo mi to vskutku normálne takže neviem či to je závažný problém ale môžem to skúsiť nahlásiť ak pridáš svoje IDčka prípadne skúsite to niekto nahrať.
     
  6. Ahojte,@Jessie áno robil som aj údržbu prehliadača,vyčistil som aj cez Ccleaner a robí mi to aj na druhom notbuku a aj cez mozilu :) prehliadače aktualizované.
    Taktiež sa mi podarí otvoriť tie kontakty až 3-4 x ,niekedy v pohode a niekedy ani za pána:) . Kľudne neháj otvorenú temu,ked nas bude viac,potom to môžte nahlásiť:)
    Ďakujem a príjemný deň:)
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Stačí ak to niekto nahraje ako sa to správa a nahraje na youtube a ja to hodím do systému.
     
  8. Pripajam sa,tiez mi to kontakty robia :) otvorim ich az na 3 ci 4 krat.Hned ked na ne kliknem stiahu sa nazad..
     
  9. Cory

    Cory User

    Dělá to všechno. Hráč i Kontakty. Okno nezmizí, jen je neviditelné...
    Když kliknu na hráče, má se objevit. Kliknu na něj znovu, zavře se (jako normálně, ale prostě se nezobrazí nikde)...
     
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    To je pekné, ale ako som písal potrebujem nejaké video ako to funguje aby som to poslal vývojarom.
     
  11. Bond*Star

    Bond*Star User

    Nevedel som kam to mám napísať ale tu to je. Ked som z niekym v skupine tak sa to bugne a ukazuje mi to, že s nimi v skupine som ale pritom niesom a nemôžem ju ani opustiť.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.