Okno hry nereaguje

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Big_Bass, 3/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Big_Bass

    Big_Bass User

    Ahoj, začalo mi to dělat cca. před týdnem, když v Opeře přepnu na jiný list a pak zpátky na herní okno, tak klient vůbec nereaguje na povely. Spraví se to pravým kliknutím > revize prvku > zavřít okno "revize prvku", pak zase funguje normálně.
    FP: 15,0,0,223
    Java: 7/71
    Browser:
    Verze:26.0.1656.32 - Opera je aktuální
    Aktualizační kanál:Stable
    Systém:Windows XP 32-bit
    [​IMG][​IMG]
     
  2. Leon

    Leon Guest

    vyzkoušel jsi jiný prohlížeč?
     
  3. Big_Bass

    Big_Bass User

    Nezkoušel, mám v počítači jen WI Explorer a Operu, můžu třeba zkusit Chrome a FF. Zajímalo by mě (to mi možná bude schopný vysvětlit Kubino, ten se v tom hodně vyzná) proč se to vlastně děje, jestli to je třeba nějaká chyba FP (mám pocit, že nedávno vydali aktualizaci), nebo tak něco. Nebo jestli nevydal Microsoft nové k**vítko pro XPčkaře, aby je přinutil koupit si nový OS... Každopádně teď jsem zjistil, že přepínání okna nevadí, takže asi bude nejjednodušší pouštět klienta v novém okně.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    V tematu Nereaguje myš som to vysvetlil, problém je pravdepodobne v plugine FP, skús si to tam prečítať a spraviť kroky ako ja, tiež mi to robilo v Opere.

    Btw. XP len stratilo podporu Microsoftu, t.j. nie sú aktualizácie systému, firewallu, defendera a podobne, ale nijak užívateľov nepoškodzujú za účelom kúpy nového OS :)

    PS: ďakujem za uznanie, som rád, ak vie niekto oceniť rady.
     
  5. Big_Bass

    Big_Bass User

    Tak už to funguje, můžu potvrdit, že to bylo FP, protože na javu jsem nesahal. Děkuji za radu i za vysvětlení ohledně MS, byla to z mé strany jen spekulace.
    Jen tak mimochodem, co znamená S-moderátor?
     
    Naposledy upraveno: 3/12/14
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Nemáš za čo, rád pomôžem ak viem.

    Btw. vdaka za potvrdenie FP, aj som si myslel.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.