omezení množství ABR v lodi?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 24/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Dobrý den. Jednoduchý dotaz. Proč je množství ABR, které vlastní hráč ve svém inventáři, bez nějakého upozornění, omezeno na počet 3000? Nepřipadá mi to vůbec logické, když se tato surovina dala koupit jako součást nákupu uridia a samozžejmě tuto surovinu lze získat při vyzvedávání odměn z bitevní permanentky a ještě se dá získat z té bezkonkurenčně nejotravnější ''exkluzivní'' nabídky na herním okně.
    Pilot si nevšimne, kolik má ABR v lodi, čeká na nikde u nás neavizovanou hodinku slev na upgrady, které nějaký chytrák naplánoval na 24.12.2019 v 19:00 hod. Jako vážně?

    Hráč si koupí uridium za reálné peníze, očekává velký přísun ABR a pak zjistí, že nedostal vlastně lromě uridia nic navíc. Konkrétně mé osoby se to netýká, ale slyšel jsem, že si někdo koupil docela ranec uridia a ABR nikde. To je sice karma, co je zdarma, ale opravdu potom platí heslo:
    Helmute, to se opravdu vyplatí.
    Jde mi hlavně o to vznést dotaz na BP, proč tomu takto je a proč je tam tak malá hodnota.
    Vždyť z kalendáře za měsíc toho taky napadá v odměnách docela velké množství.

    Je k takovému nízkému limitu mějaký důvod, nebo je to chyba či bug, nebo to takto má být nastaveno?
    Děkuji.
     
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    ano je to nelogické, proto je pravděpodobné, že jde o chybu. Bylo to nahlášeno do seznamu chyb již před nějakou dobou, ale zatím se k tomu nikdo z vývojářů nevyjádřil. Momentálně nemáme k tomuto oficiální vyjádření, takže nic bližšího říci nemůžeme.
     
  3. Arya

    Arya User

    Již tedy víme, že o chybu se nejedná, úprava je záměrná.

    Neaktivní téma uzamknuto.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.