Omezeni vyplaceni kreditu z klanu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .stzdrha.[•R•], 24/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj.

    Nevim,Kdo takovýhle "blbosti" vymejšlí.Je snad na náčelníkovi (nebo pověřenýmu hráči) rozhodnout kolik komu pošle kreditů.A neřídit to z hůry.TO nás tu chcete nějak směrovat nebo dokonce vychovávat.Takhle díky scripterům a různým jiným podvodníkům pro začínajícího hráče bez neni začátek vůbec snadný.A vi místo toho,aby s tim někdo něco udělal ještě omezíte to,na co má každej klan právo.Ty kredity sou naše.TAk co je vám po tom,jak s nimi naložíme? starejte se rai o podvodníky,kteří lítaji z naklikávačkama,stříleji 250 000 DMG a víc a se stejnýma loděma sou dvakrát rychlejší než ful pohony se zlatýma.To je problém DO.A ne to,jak budeme nakládat s našimi kredity.Tim ste totiž u nových hráčů ze slova těžký udělali "skoro nemožný" Nesouhlasím s ti,protože hratelnost jde dolu a místo toho,aby jste vymyslerli,jak nás tu zbavit těch podvodníků.TAk přemejšlíte nad tim,Jak těm poctivým házet další "klacky pod nohy.Navíc Nic to neřeší.Akorád se klany rozpadnou.A každej bude šetřit sám.A nový hráči?Za chvilku žádný nebudou.Protože bez klanu a kreditové injekce to prostě mezi těmi skriptery rozjet nejde.V našem klanu každý nový,kdo chtěl lítat dostal 300 000 000 kreditů na výbavu lodě (čipy),loď a dyzajny.Dostal to jako motivační příspěvek klanu.Opravdu.Ten,kdo tohle vymejšlí by si měl asi přesednout nebo jít prodávat rohlíky.
     
    Naposledy upraveno: 24/4/14
    dolliT a Admiral..Speer.21lvl tohle ocenili.
  2. Kubino

    Kubino Guest

    .stzdrha.[•R•] čo má toto s technickými otázkami? - presunuté. Čo za tón tu na nás skúšaš? Doporučujem zmeniť, tému som ti nelockol aj keď som mal na to právo tak očakávam od teba slušné jednanie.

    Je to novinka priamo od BP a tak to budeš musieť asi rešpektovať, resp. písať im, nie nám, my sme nič do hry nedali :) Ja chápem, že sa ti to nemusí páčiť ale ber to z druhej strany, vyriešia sa problémy keď vesmírny pilot junior s pár hodinami draží lode za 2 MLD. Taktiež ako motivačné 250 000 000 za týždeň mi príde pre nováčika dosť, ja nehovorím, že to uznávam, ale aspoň dostanú viacerí členovia kredity a nie len jeden.
     
  3. »vojta«

    »vojta« User

    Když už je tu na to téma, tak co je myšleno tím "nekalým chováním některých klanů"? Mě osoobně se nezdá, že by se dalo napáchat moc škody vyplacením hráče, ale nějaký důvod asi bude ...

    EDIT: Kubino, odpověděl jsi mi pár vteřin předtím, než jsem se zeptal :D A jinak je omezeno vyplácení na týden v jednom klanu, nebo na týden? Např může hráč dostat za den i více než 5m z více klanů?
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    »vojta« je tým myslené to, že malé lode dražia lode za 2 MLD a veľa krát financované kreditmi lodí s pochybnou minulosťou.
     
  5. kubino prepac,ale ako pomozu novacikovi s 250mega?to musi byt 25tyzdnov v klane..
    toto je trosku moc :/ ako budeme posielat na irisi a zaklad?neviem ako sa to dalo zneuzivat,ved kredit niekto nastrielat musel no nie?
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

  7. Kubino.Vi tu máte vlákna jen na plácání po zádech.A vlákna na názory hráčů,která BP slišet nechce tu žádný neni.A toto patří do vlákna problémy ve hře a to technický problémy.
     
  8. Killer2000

    Killer2000 User

    Ahoj
    Hele každý má právo dát členovi klanu dát tolik kolik chce.
    Hráči lítají šetří Credity do klanu a vy si usmyslíte, že každý bude dávat tolik kolik vy chcete?
    Já jsem v UDD a jsem rád, že se někdy zapnou daně.
    Jste se zbláznily?
    Záleží na vůdci klanu kolik dá tomu a tomu creditu.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    .stzdrha.[•R•] to si myslíš ty, ja osm moderátor a takže to bude kde určím ja, ak máš s tým problém utekaj tam, kde si bol doteraz, tvoje prudenie je známe, vyjadriť nesúhlas je vec jedna ale byť sa do hrude a hrať sa tu na mučeníka vec druhá, vec, ktorá nás tu nezaujíma ;)

    Doporučujem netvoriť si OT vo vlastnej téme.


    »Mαяĸø«•ƒt•»Sαcяêd« ja som to nevymyslel a chápem, že takto im moc nepomôžete. Samozrejme ma napadá myšlienka, koľko som bol ja v klane keď mi pomohli? Ja viem, iná doba, ale aj tak.
     
  10. ked vam vadilo ze male lodky drazia,preco nedali podla lvlu alebo ja neviem ale takto,pol rok na 250m je vela :/ to novacik bude dlh novacikom,nezda sa vam to?
     
  11. Belgam

    Belgam Guest

    Ale no tak, ja osobne jsem nekolik let v jednom a nemenim klany jako nekteri. Myslim ze je to dobra novinka a hlavne pokud bude chtit hrac kredit,tak v klanu zustane a ne jako do ted stridali nekteri klany jak ponozky a hlavne jak tu psal kolega odpadne Vase podezreni kde maly level vzal kredit.
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    »Mαяĸø«•ƒt•»Sαcяêd« neviem prečo píšeš množné číslo a na nás, keď mi s tým nič nemáme. Kludne môžeš podať návrh na vylepšenie zmeny.


    Btw. je to novinka ako každá iná, teraz všetci bububu ale ono to prehrmí a zvykneme si ;)
     
  13. Belgam

    Belgam Guest

    Bohuzel asi neznas co je technicky problem,ale tohle urcite neni problem ve hre. To je jen problem nekterych hracu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. POkud hráč s 2 hodinama vydraží něco za 2 mil,Tak je vidět,že je v dobrým klanu.Ostatně ty 2 mil musel někdo vydělat a to je jediný,komu by se mohl někdo zodpovídat.Já už 6 let vydělávám kredity do klanu jen proto,abych mohl přesně takhle někomu pomoci a co je BP po tom,co si s mojema creditama udělám? neni to vůbec hráčský a credity jako herní měna strací smysl.
     
  15. Belgam :) ale ked tu slo o to ze male lodky lvl1 1hodina drazia po 2miliardy,preco to nedali podla levelu?
    1lvl-250k
    2lvl-500k
    3lvl-1m
    4lvl-2m
    5lvl-4m
    6lvl-8matd...
    to by bolo podla mna rozumnejsie...
    a mate i dalsiu motivaciu tych malych aby makali a necakali na pomoc od klanu,mozno by to bolo este lepsie
     
  16. Korben

    Korben User

    .stzdrha.[•R•] Ty sa najprv nauč prispievať na fórum a nerozhoduj o tom kde má daná téma patriť. Za tie roky čo si tu, si neurobil jedinú rozumnú vec a jediné čo vieš je tvoje reptanie na fóre.
    Tak že sa už konečne uvedom a bez reptanie následuj pokyny moderátorov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Kubino

    Kubino Guest

    »Mαяĸø«•ƒt•»Sαcяêd« a touto novinkou motivácia nie je? Načo je klan, nech sa krucinál snažia ako iný keď začínali a nech si to nahrajú sami - teraz si protirečíš trošku, využil som to ale len na ukážku toho, že si treba premyslieť čo napíšeš :)
     
  18. prepac ale ty by si poslal cudzemu hracovi 2 miliardy co hra 2 hodiny?


    kubino,v drazbe zdaleka neziskas to,co ta urobi lepsim ako ostatnych...neviem preco BP tak vadilo ze maly sa mozu takto rozvijat
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

  20. TomiBery

    TomiBery User

    Já si osobně myslím, že to není úplně špatná novinka. Já jsem například v životě v DarkOrbitu nedostal výplatu větší než 50 mega (a to jen jednou po měsíci hraní v klanu). Myslím si, že teď to jakoby "vyváží" a vrátí zpět ty obrovské sumy v nových akcích... Když začínáte tak si budete hold muset zvyknout na to, že vám už kamarádíček s levelem 20 jen tak nepošle z klanu půl miliardy kreditů, ale už budete muset začít hrát VY a střílet NPC...

    Ještě se chci zeptat, zda se to bere jako že teď už jsem měsíc a půl v klanu a tak budu moct dostávat výplatu třeba 50M nebo jako že teď to zavedli tak jsem tu teprve 1. týden, tudíž my můžou vyplatit pouze těch 5M? Díky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.