Omluva celému moderátorskému týmu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »┼REBEL┼«cz-21lvl, 29/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím všechny, tímto příspěvkem bych se chtěl omluvit Vám moderátorům.. Chtěl bych se omluvit za celý server CZ2 ale hlavně za sebe, protože se mnou máte nejspíše nejvíc problémů :D
    Naše chování vůči Vám není pěkné, uznávám..Každý to občas přežene..Někdo to přežene trošku více, opět zase já... Ve Vašem volném čase řešíte naše problémy, naše dotazy, předáváte nám užitečné informace a podobně.. A my... No my na oplátku akorát urážíme, posmíváme se a nevážíme si toho, co pro nás děláte. Hráči si neuvědomují, co tato práce obnáší..Proto se chovají, tak jak se chovají.. Ale teď chci promluvit k CZ2 serveru.. Kdykoliv něco potřebujeme, odezva moderátorů je téměř okamžitá. Tak proč se chováme tak jak se chováme ? Pojďme s tím něco udělat :) Přestaňme urážet, posmívat se a přestaňme rýpat do lidí, kteří za nic nemůžou.. Naposledy můj případ..Dostal jsem ban na hodinu..Uznávám, zasloužil jsem si ho..Po uplynutí banu jsem se ozval a zasloužil jsem si týdenní ban. Opět.. Šíleně jsem se naštval, začal jsem blbnout a chtěl jsem dělat problémy..Ale zamyslel jsem se nad tím a přišel jsem na to, že moderátoři to nemyslí s námi špatně... Chtějí zabránit pouze tomu, co do hry nepatří.. Jen si představte..Přijdete do hry a v chatu vidíte, jak se hráči baví..Píšou jak prasata, uráží se, nadávají si do rodin a podobně.. Osobně si myslím, že chat ke hře určitě patří.. Tak proč si ho nechat zbytečně zablokovat, když stačí se pouze vyvarovat slovům, které na chat nepatří... Pokud si chcete něco sdělit, použijte DISCORD.. Když to vydržíme, uklidníme se, tak moderátoři nám vyjdou vstříc.. Můžou podnikat různé akce jako je například MOD vs PLAYERS.. Neskutečná akce, kdy se na určité napě sejde tým moderátorů a bojují proti celému serveru.. + za sestřelené lodě jsou super odměny. Ovšem teď odstupuji od tématu:)
    Pojďme to tedy zkusit a ukažme, že i CZ2 se dokáže chovat slušně ! :)
    S láskou »⭐R•E•B•E•L⭐«

    PS: Chtěl bych aby se to dozvědělo co nejvíce hráčů CZ2ky a alespoň kousek si z toho vzali.

    A další PS: Je mi moc líto že jsem si vylil vztek zrovna na Kindly a Chuckovi.. Zrovna Ti, kteří mi nejvíce pomohli a hlavně Ti, kteří opravdu za nic nemohli :(:rolleyes:
     
  2. Minerva

    Minerva User

    Ahoj,
    smekám před Tebou. :) Děkujeme ;-)
     
  3. no zrovna rano jsem byl svetkem nehezkeho rozhovoru a urazeni na chatu ne me ale ostatni ta hrstka co tu leta brzo rano a bylo to kvuli sestrelu nechapu ale opravdu par jedincu by to nemelo hrat pac to berou neskutecne vazne a jsem tez pro zlepseni vztahu na cz2 pac kdyz jsem to cetl tak jsem to do 5 minut tu hru vypinal a to jsem jen cetl nebylo nic mirene na me ale prestane vas to bavita nedej boze kdybych neco napsal:p
     
    Callisto, -baghira2- a Warden tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.