Opět problém s nalogováním - při akci Jackpot Aréna

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SorathTomy, 21/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Infinity

    Infinity User

    Nejak mi unika co resite. Nejede to, je to nahlaseno, az bude nekdo vedet vic urcite napise. Domenky zda nekdo ma neco spolecneho stim ze to nejede jsou naprosto zbytecne.
     
  2. robikSVK78

    robikSVK78 User

    vy to stále nechápete, to všetko robí BP kvôli tomu, aby sme teraz mali čas ísť vonku zahrať si trebárs futbal, alebo sa povenovať rodine :)
     
    Cruenta†Ultionem a Infinity tohle ocenili.
  3. infinity nwm zda hraješ nebo ne ;) ale pokud hraješ tak určitě víš, stejně jako my, čím je to způsobeno :)
     
    *RAPTOR*1*=VSA= tohle ocenil(a).
  4. Infi dovol mi s tebou nesouhlasit. Hráčská komunita má především lidský rozměr. Za těmi monitorory nesedí postavičky ze hry, ale lidé. Mnozí se mezi sebou znají dlouhou dobu, takže i často vědí co od koho se dá čekat. A kdo je čeho schopnej. Jsem tu dlouhou dobu, takže i když si myslim, že jsem nekonfliktní, je pár věcí které mi vadí. To, že se někdo snaží získat nad druhým výhodu jiným způsobem než poctivou prací tady ve hře, je jedna z nich. Takže tohle tu řešíme. Né to, že to zrovna teď nejde. A pokud jsou indicie k tomu, že tomu tak je a jsou z více zdrojů (směrů), tak proč to neříct? Zejména tehdy, když to může přispět k řešení.
     
    .Kalypso. a USS_Enterprise_888 tohle ocenili.
  5. Infinity

    Infinity User

    Indicie nejsou dukazy. To ze se nekde neco suska, nebo nekde neco rika, neznamena ze to tak je. Kdyz to tu budete resit dostanete opravnene bany za obvinovani. Ode me to bylo mysleno jako rada. Je vzdy lepsi pockat na ofic ohlaseni, pokud mas nejake dukazy( coz nejspis nikdo nema) tak se obracet na podporu a ne sirit dalsi veci po foru.
    Vzdy tu bylo jedna pani povidala.:)
     
  6. Indicie nejsou důkazy. V tom s tebou souhlasim. Jenomže 1+1 je a vždycky bude 2. Je rozdíl mezi tím, když se něco dozvím od jednoho člověka a mezi tím, když s tím samím přijde více lidí, kteří se navíc mezi sebou neznají. To pak vždy je důvod k tomu, že o tom lidé přemýšlejí. Můj argumet vůči oprávněnosti banu verzus oprávněná snaha přijít věci na kloub. Mimo jiné i k tomu je dobré fórum jako takové. Dá se na něm diskutovat napříč hráčskou komunitou i mezi lidmi, kteří se mezi sebou neznají. Řešení samotné samozřejmě bez připomínek náleží někomu jinému. Tady se pouze věcně diskutuje.
     
    Pitrs73 tohle ocenil(a).
  7. co ja vim v dvojkove soustave je 1+1 11. v prevodu do desitkove je to 3. takze tvuj mozek pracuje v desitkove a mozek adminu nebo modu v dvojkove. to jen jako priklad..
     
    Infinity tohle ocenil(a).
  8. Infinity

    Infinity User

    Vidis a ja myslela, ze 3 :D Teda aspon nekdy.
    Dovol mi ti neco priblizit.
    Ja se na svou osobu treba dozvedela neco. A to neco za mnou prislo pres lidi ze 3 serveru na DO - kteri se mezi sebou neznali. Jak je to mozne?
    Zajimave je, ze jedna ptakovina vysla puvodem od jednoho cloveka, kterej to rozsiril mezi svoje kamarady a ti zas mezi svoje a pak treba pres soc. site, az to budilo dojem masove akce za moje odstoupeni. Ovsem puvodcem toho neceho byl jeden jediny clovek, ktery treba prisel o ucet. No, to se toho stalo..

    Forum bylo vzdy od diskuze, ovsem v ramci mezi a jelikoz u BP se i ve VOP pise, ze casti VOP jsou defakto i mistni pravidla na foru a moderatori, ci administratori sami, tak z toho plyne, ze o nekterych vecech se tady proste diskutovat nikdy nebude.
    A pokud bude, tak stejne nebude, protoze to bude nasilim ukonceno. Treba zamcenim tematu, nebo banem na ucet. Tyhle dohady proste patri jinam, s tim nic neudelas :)

    Navic vecna diskuze bez dukazu je vzdy o nicem, uplne bezvyznamna. To musis uznat sam.. Bavit se o "kdyby", nebo "jestli".. na to jsou povidkari a scenaristi (katastrofickych) filmu ;)
     
    -Krvavýkoleno- tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    Tu si niekto nevšimol že doba komunizmu je už dávno preč, NDR už nieje a mimochodom servery sú v západnej časti nemecka, ktorá nepatrila pod NDR. Hold , niekto by si mal preštudovať trocha históriu.

    No a k ostatným, kolega problém hlásil a svoje konšpiračné teórie si môžete preberať na opekače pri ohníku.

    Chyba nahlásená.

    Uzavreté, LOCK.
     
    ROCKST★R a sтяapo_sk1 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.