Oplati sa kupit G-Champion?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PoPo13258, 22/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PoPo13258

    PoPo13258 User

    Zdravím chcel by som sa spýtať či sa oplati kupit G-Champion ked uz mam Surgeona :)
     
  2. sufuzky

    sufuzky User

    Ahoj, cenová je champion celkom lacný, ale zas parametrom na surgeony sa celkom dobre vyrovná. Pokial točíš brány tak je to ten najlepší design lebo nemusíš pred koncom brány meniť zo surgeona na exalteda čo zabere aj 5 minút prí každej výmene výbavy. Na cubi sa tiež celkom oplatí ale surgeona sa hodí lepšie. A na lov by som bral radšej iné lode ako napr. spectrum tartarus a aj surgeona. Jediná taká výhoda Championa je asi to že sa hodí do brán. Na mojom servery vidávam pár hráčov lietať zo Championom takže je to dosť populárna lod u hráčov. Ešte dodám že bez designu ktorý sa dá kúpiť za 4,5E vyzerá skoro rovnako ako normálny goliat bez designu. PS: rozhodnutie je na tebe;-) .
     
  3. PoPo13258

    PoPo13258 User

    Dakujem asi ho kupim aspon na tie brany kedze tych 10% na cest a 5% na dmg su dost :)
     
  4. jj na brany super ale na lov naj skill designy
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Áno oplatí sa ti, či už do zbierky alebo na brány. Vskutku dobrá loď.

    Máš ešte nejaké otázky?
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  6. PoPo13258

    PoPo13258 User

    Nie dakujem mozete lock :)
     
  7. Borat

    Borat User

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.