Oplati sa mi investovat do P.E.T.a?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ÐΩⒿⓂØℕȾ, 10/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim, chcel by som sa spytat na vas nazor ohladom toho, ci sa mi oplati investovat do P.E.T.a. Chcem ho pouzivat na boxikovanie (1x zberac, 4x protokoly radarov). Vyslo by ma to na cca 150k uri, len neviem kedy by sa mi to vratilo, a ci sa mi to vobec oplati. Teraz mam s double boxami okolo 3.2k uri/h. Vedel by mi niekto povedat o kolko by sa to priblizne zvysilo s tym P.E.T.om? Body vyskumu na boxiky nemam, takze vsetko default(okrem double boxov). Ak by niekto vedel aspon hruby odhad, tak by som bol vdacny.
     
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    PET je dobrá volba a určitě se vyplatí si ho pořídit. Při boxíkování ti pomůže a v budoucnu ho určitě využiješ i pro další účely. Doporučuji PETa sestavit v Montáži. Komponenty na jeho stavbu získáš jednoduše z Denního bonusu nebo z beden. Klíče k nim lze také získat z denního bonusu, takže tě jeho pořízení nebude stát mnoho. Osobně bych PETa nekupovala za uridium.
    Tipuju, že se ti výnos zvýší o pár tisíc uridia. Ono protokoly+ PP dělají svoje, kdybys je v budoucnu pořídil, bude to zase o něčem jiném. :)

    Kdybys měl další dotazy ohledně PETa, napiš do tématu Diskuze-P.E.T. 10 ať to máme všechno pohromadě.

    Z důvodu duplicity, téma uzamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.