Opožděné reakce hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jinokrajec, 25/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jinokrajec

    jinokrajec User

    Dobrý den všem.
    Nevím, zda jsem srozumitelně napsal nadpis, ale k věci.
    Do teď jsem hru hrál v pohodě. Asi týden se mi děje to, že mi pozdě reaguje pohyb lodí, střílení atd. Zkrátka kliknu kurzorem kam chci letět a než se rozjedu, trvá to. To samé když kliknu na nepřítele, než se objeví červené zamíření trvá to, než začnu střílet trvá to. Už jsem aji Javu odinstaloval a nainstaloval znovu a dělá to pořád. Jsem zoufalý. Prosím vás poraďte. Přihlásím se normálně, tam mi všechno funguje, ale jakmile se přihlásím do hry, všechno má cca 10-15 sekundové zpoždění. Nerozumím tomu, tak snad jsem to popsal dobře a pochopíte to. Předem vám děkuji za pomoc, a nezlobte se, že jsem založil nové vlákno, ale týden tu hledám něco podobného a nenašel jsem nic co by se mého problému týkalo.
    Mějte se krásně a fandím DarkOrbitu.
     
  2. Borat

    Borat User

    jinokrajec aký typ prehliadača používaš?
    Používaš CCleaner?
     
  3. Mno.. a nejsi nahodou na globalni evrope 1?
     
  4. JAJAJ00

    JAJAJ00 User

    jinokrajec ja mněl včera stejnej problem pote co jsem aktualizoval nejnovějši verzi prohližeče Firefox ale když jsem nainstaloval spatky starši vezi tak zase fungovalo všechno tak jak ma :)
     
  5. jinokrajec

    jinokrajec User

    Prohlížeč mám Firefox. Už idu zkusit ho přeinstalovat.
     
  6. jinokrajec

    jinokrajec User

    JAJA00, děkuji, bylo to ve Firefixu. Odinstaloval jsem ho, dal zpět starší verzi a fachčí na 100%. Ještě jednou díky ;).
     
  7. ahoj pratele,firefox sem odinstaloval,nainstaloval zpet a je to furt ...
    navic sem zkousel chrom a ted sem na opere,ale oboji funguje jako kdyz nefunuje,ccleaner samozrejme mam,verim tomu,ze hardwerem to nebude,neni to uplne nove,ale je to jeste zaruce,do spusteni hallowenu bez lagu a problemu,nyni jak na jednojadru 8 let starem
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

  9. cz-1,pardon zapomel sem uvest
     
  10. |Oromë|, teď jsem lítal tunel na cz1 a lagy na 3 sekundy, pak chvíli v zetě bez lagů. Hraje asi moc lidí a servery nestíhají. Na takové návaly nejsou stavěný. Jako v "Hospoda na mýtince".
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  11. -juve69-

    -juve69- User

    Přátelé mám stejný problém už asi 4 dny,poradte přesné znění starší verze Mozilly díky juve69
     
  12. tak to je samozrejme mozne,ale s tou mozilou my to nejde do hkavy,jelikoz nejde jen o to jak se to chova v tunelu,v mozile to neni hratelne ani na mapach,navic skoro dva roky sem byl bez lagu,posledni tyden hratelnost opravdu zalostna,pokud nekdo ma link na starsi mozilu,byl bych velmy vdecny
     
  13. -juve69-

    -juve69- User

    Thrashi tak ted jsem si stáhl starší verzi Mozilly a to z roku 2012,najdi si to a stahni,hra jede jen nefachčí přepínání střelby na klavesnici,dej vědět čau Juve
     
  14. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Skúšali ste zmeniť prehliadač alebo použiť full screen? Mne hra funguje divne keď neni vo full screene
     
  15. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Full screen to zlepší, hra je plynulejší. Mozilla má zřejmě nějaký problém s zásuvným modulem i mimo hru Aukce i Materizátorem bran. -
    musím proklikávat okna a pod.
     
  16. tak pratele,mozila je bohuzel z meho pohledu jediny schopny prohlizec ohledne DO,tudis nema vyznam mit jiny.
    skousel sem i jine:maxthon-otres,chrom-otres,opera kdyz budu koukat jednim okem dejme tomu.
    u mozila 2012 maximalne v poradku,ale jak ji vypnu a znovu zapnu spusti se aut update a znovu smyk,coz my neni uplne jasne,dekuji za postrehy,pripadne rady,prijemny let
     
  17. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    S Mozillou mám stejné zkušenosti - jíž léta ji preferuji, bohužel některé aktualizace se jaksi nepodaří, jako tahle poslední.
    =THRASH-METAL=[FtL] Ty aut.aktualizace se dají zakázat v nastavení.
     
  18. Ja hrávam na Chrome a nemám problémy...popravde iný prehliadač som ešte neskúšal,ale aj ktomu sa dostanem.. o_O


    EDIT: Skúšal som už aj mozilu,ale hneď som si to rozmyslel :) mimo fullscreen sa na mape vôbec nedá pohybovať :) ostávam pri chrome :)
     
    Naposledy upraveno: 30/10/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. =THRASH-METAL=[FtL], dlouho jsem hrál na linuxu, lubuntu. Je tam i chrome a mozila. Ale tento systém mi nezabíral 40% ram jako W7 ale jen 5%. Všechno bylo rychlejší. Jenže flash player přestal podporovat linuxy a musel jsem dokoupit ram a hraji ve W7. I SSD disk může hrát svou roli, nebo disk s 7200 otáčkami oproti běžným s 5400 otáček u NTB.
    Jsou tu lidi, co si nemůžou vynachválit operu, chrome i tu mozilu, maxton, ale mě to jde více méně stejně.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    cruenta da sa aj flash vybavit (sudo add-apt-repository ppa:nilarimogard/webupd8
    sudo apt-get update
    sudo apt-get install freshplayerplugin) pokial by si mal zaujem sa vratit k linuxu. Mozilla mi tam da 60 fps full detaily pri beznom robeni bran a pod., kdezto na windowse dam momentalne max. 40 aj to pri low detailoch
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.