Opožděné reakce hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jinokrajec, 25/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Přestávám ti rozumět, budeš mi to muset vysvětlit pomaleji na profilu :D, zítra odpo :D. A děkuji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    sudo add-apt-repository ppa:nilarimogard/webupd8
    sudo apt-get update
    sudo apt-get install freshplayerplugin
    pripadne sudo apt-get install pepperflashplayer-nonfree

    zadavat do terminalu (ctrl+t)

    samozrejme, chybycka sa hocikde moze objavit, a nie je 100% ze ti to pojde tak ako mne..

    Inak k teme.. mam to podobne, ale vzdy som na TS, a ak mi toto spravi, pozriem na TS (client connection info) aky mam ping, na 90% mam vtedy dost vysoky, aspon ja mam taketo lagy kvoli nekvalitnemu internetu. Tiez to robi ak mam vysoku stratu odchadzajucich packetov (<5%), co tiez zistim tam
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. **1969**

    **1969** User

    Uz tydem v Mozzile nehratelne nejde klavesnice lagy sileny proste hnus nejhrusiho zrna a nejen v ni nejede to proste nikde
     
  4. Jaktak koukám, tak aby si člověk zahrál tuhle podělanou hru, musí bejt v podstatě ajťák!!! Připadá mi že s tím, že hra téměř nefunguje, nikdo ani nic nedělá, přeletět z 1/1 na 1/3 je otázka 20min, protože zmrznu na 1-2 několikrát v portě, neustále musím přelogovávat atd.
    Vyvětlete mi místní odborníci, jak je možné když říkáte že je to Mozzilou, že od 6. do 10. hodiny raní na mozzile hraju uplně bez problémů, a odpoledne si prostě nezahraju? Proč tedy mozzila ráno jde a odpoledne ne?
    Další otázka zní, přemýšlí se že by se tato hra někdy dostala na disk?
    GE1
     
    **rozárka** tohle ocenil(a).
  5. Borat

    Borat User

    Bude to tým, že server GE1 má sám o sebe problémy takže tam je uplne jedno aký prehliadač používaš.
     
  6. **1969**

    **1969** User

    Porad stejne loguji so minimalne 10x a pri dalsim portovani znova a znova cz2 takze nehratelne
     
    .GoNzY.†CZ† tohle ocenil(a).
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    **1969** Prave som nahodil cz2 a bezi mi na 60 fps, porty funguju, problem nebude na cz2ke.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.