Oprava 2D

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »GOD•Ęŋęŗġу•ƒţ•ZΣЏS«, 2/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Plánuje sa ešte niekedy dať 2D do poriadku aby som nepotreboval nasa počitač k tomu aby som mohol hrať ? (3D určite hrať nebudem) - Vďaka za odpoveď.
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    »GOD•Ęŋęŗġу•ƒţ•ZΣЏS« Ja som vzdy hraval len 2D a mam obycajny ntb za 500 eur, lagy som nikdy moc nepocitoval. 3D je mozno aktualne plynulejsie ale aj na 2D sa da v pohode hrat.

    To, ze mas dake problemy hned neznamena globalne zle 2D. Moze ist o problem serveru, spojenia, pc, prehlidaca, doplnkov atd.

    PS: A zmensi si prosim obrazok, mas ho cez prilis velky.
     
  3. no mne momentalne nejde ani 2D ani 3D :mad:
    504 Gateway Time-out

    The server didn't respond in time.
     
  4. Pánové nejde skoro nic

    To je už totální kolaps! BP neřeší spousty chyb, hlavně hemýží hangár galaxy gate a přes nakoupené boostry nejde vyklikat brány!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/9/17
    SSCUltimateAero a -baghira2- tohle ocenili.
  5. -Birks-

    -Birks- User

    pozor ! hlásím zlepšení , od 14:30 jsem do 16:10 klikal 100ee a teď už se to začíná zlepšovat ! prodleva mezi každým kliknutím je už jenom tak minuta a půl !
     
    -baghira2- a SSCUltimateAero tohle ocenili.
  6. Tak a ze ja som zaujaty proti bp kazdy tu ma asi zly net len u bp ide vsetko v poriadku:rolleyes:
    A ze nemam v bp kameu ani mi ju netreba ved to vidno na stave hry v 2D sa uz ani neda hrat galaxy gates sto rokov sa nacita hangar ani nevravim, uba rzone nejdu, u infekcie sa zasekava cas, atd... V ziadnej inej hre netreba cakat na opravu jak tu..
    Aby to ale nebolo iba OT tak pridam postreh a to, ze kazdy koho poznam tsk v 2D mu to ani nejde hrat jak to seka a mne tiez mam 60 fps ale hroza to ani neni mozne preto som sekol s hrou:pEdit: uz aj aukcie zacali blbnut trva dve minuty kym sa vobec nacita a aj po nacitani zasa blbne parada:mad::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 3/9/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. 1980milan

    1980milan User

    ja som prekvapený že niekto hrá stále 2D pri možnosti 3D je to všetko len o zvyku krajšie mapy plynulejšia hra peknejšia grafika ja by som 2D už ani nezapol
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  8. Borat

    Borat User

    2D stále bolo a aj bude náročnejšie na pc. V 3D to ide pekne plynulé, ale proste veľa hráčov si na 2D zvyklo a 3D sa im nepáči.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. -Birks-

    -Birks- User

    to že dneska je enormně pomalé gg ,hangár aukce a další věci to nemá co dělat jestli hraješ ve 2d nebo 3d
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    -Birks- Presne.

    Ako povedal Borat, "veľa hráčov si na 2D zvyklo a 3D sa im nepáči"
    Neodsudzujme ich. Ani neviete, koľkí to hrajú pod 2D. Osobne: 2D mi je milšie.
    Nakoľko sa mi 3D už vonkoncom nepáči.

    Ako správna mačka: bezváhový stav v 3D, nie je nič pre ňu. :D:D:D
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  11. 3D som šancu dal asi mesiac som hral len na ňom, ale keď raz to vyzera zle tak sa nebudem nútiť. Áno je to len môj názor pre niekoho je 3D lepšie nikomu nič neberiem ale ja chcem hrať 2D pretože je pre mňa neporovnateľne lepšie a chcem ho hrať plynulo tiež ako ty 3D.
     
  12. Karlosray

    Karlosray User

    2 D je lepší než 3D pro deti
     
  13. Warden

    Warden User

  14. Karlosray

    Karlosray User

    me 3 D jde bez problemu ale jsem už zvyklej hrad ve 2D ,nepujdu na 3D když ve 2D hraji 8 let
     
    Humanoid84[=Z=] a -baghira2- tohle ocenili.
  15. 3d vypadá otrasne je to ako hra pre malé deti
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. 1980milan

    1980milan User

    ako nepochopím prečo by 3D malo byť ako pre male deti ono je to o zvyku to ako keď niekto jazdi na škodovke 105 rok 1980 a nekúpi si nové super B lebo je navyknutý na to staré a nové ma detské guľaté tvary a smiešny oblý design :D trošku divné prirovnanie alebo hráš starú hru v 2D a príde niečo nove v 3D kde sú postavičky menšie graficky vylepšené,rýchlejšie ale sú také iné pre deti tak tú novinku nebudem hrať myslím že prirovnanie pre deti nie je na mieste :) a určite časom ostane len to 3D
     
  17. Taky tedy nechapu co se vam nelibi na 3d? Vsak je to uplne paradni a hlavne lepe optimalizovany. Tak si nesedte na vedeni a zkuste to. ;)
     
  18. Ked mi niekto chce tvrdit ze v 2017-tom potrebujem na 2D vykonný PC tak si myslím že niekde nastala chyba
     
  19. svi1

    svi1 User

    Nedalo mi to, abych to "nevytrhl z kontextu", ale pokud tvrdíš, že "postavičky" ve 3D jsou v DO rychlejší než ve 2D, pak si nemohu pomoci, ale budu tvrdit, že je to hloupost. Rychlost je naprosto stejná.
    O plynulosti hry polemizovat klidně můžeš, ale nedávej zde zavádějící info o rychlosti, jinak se toho někdo chytne a bude se zde ohánět nepravdivými údaji. Například, že je to nespravedlivost, že jeho loď je ve 2D pomalejší, než ve 3D ... snad chápeš, kam tím mířím.

    Za mě jednoznačně vede stále 2D. Hraji od roku 2011, 3D jsem zkusil a nepřesvědčilo mě.
    Nehledě na to, že se mi nechce hledat tak diskuze, která zde kdysi byla a ve které hráči měli pocit, že ve 3D nereaguje loď tak rychle na ovládací povely, jako ve 2D. Asi je i tohle již překonáno, nicméně 2D mám zažito, jsem s tím ztotožněn a budu hrát až do doby, než 2D vyřadí ze hry (pokud vůbec).
    Myslím si, že každý hraje tak, jak je zvyklý a pokud se někomu 3D nelíbí, je to jeho věc. Stejně jako toho, který by do 2D již nikdy nešel ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. 1980milan

    1980milan User

    svi1 skus si prečítať ešte raz môj príspevok a nájdi mi vetu kde písem o DO rýchlosti ak budeš čítať pozorne zistíš že to bolo len prirovnanie k iným 3D hrám za ďalšie nikoho neprehováram na 3D každý hrá tak ako mu vyhovuje len som podotkol že 3D nie je ako pre deti ale všetko je o zvyku to že niekomu 3D nevyhovuje neznamená ze je to celé zle.nič viac som nemyslel
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.