Oprava flaxu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Slotr., 5/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Slotr.

    Slotr. User

    zdravim chci se zeptat když se flaxy opravujou za kredity jak je to s kuponama když na opavu mam xetra na opravy letounu ? sebere je to nebo to opravi za kredity ?
     
  2. Vezme ti to kupón a kredity ti zůstanou.
     
  3. Slotr.

    Slotr. User

    njaka blbost ne ? nejde to njak udělat aby to bralo kredity bo kupony chci nechat na irsy...
     
  4. coo? ved to bolo tak ze ak mam CPU na opravu a buchne mi FLAX tak mi ho opravi za kredity
     
  5. Korben

    Korben User

    Myslím že flax opravuje len za kredit ale na 100% to nepotvrdím, nikdy som flax neopravoval. Buď pukla , alebo som ju predal. Ak máš flaxku, tak si to dokážeš jednoducho odsledovať.
     
  6. Slotr.

    Slotr. User

    ještě sem měl otazku jak to je stym opravovanim klikam na opravu a nic až tak po 15s od posledniho utoku mi jde zpustit robot jakto ??
     
  7. Korben

    Korben User

  8. Zeus

    Zeus Guest

    Pokud opravuješ Flax,stojí ti poutze kredity,dneska je ta oprava téměř za pusinku.Flax je rozjezdový letoun,který je třeba co nejdříve nahradit Irisem a tady se ti odečtou kupony
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.