Oprava+Raketomet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CzechSkiller99, 1/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím před pár dnama jsem si koupil (na aukci) opravovaciho robota 4 zkusil jsem ho použít všechno šlo bez problému a za pár hodin asi po 3 zničeních mé lodi už nešla má loď opravit a před chvílí jsem si na aukci koupil CPU Auto-Opravy , vložil jsem to na loď a stále nejde, a to samé je i s CPU Raketometu také mi to nejde ;(. Prosím poraďte :( Teď nemůžu dál než na mapu 1-2 kvuli malému počtu životů a bohužel i kvůli těm životům nemůžu ani na Boss Lordakia :(

    PS.: Konfiguraci ve výbavě jsem zkusil znovu nasadit a stále nejde

    Detaily:
    Loď: Goliath
    Design: Veterán
    Firma: MMO
     
  2. Korben

    Korben User

    Vieš o tom že tvoja loď má 2 konfigurácie ? Ak na mape prepneš na konfiguráciu v ktorej nič nemáš, tak ti nemože ani nič fungovať. Skontroluj si konfigurácie v lodi.
     
  3. Díky Korben :) za pomoc už mi jde diky :) hned jak jsem to nandal tak se mi lod zacala hned opravovat :)
     
  4. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.