Oprava stíhačiek a železný Goliath

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ._BlueTiger_., 3/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj mám dve otázky: 1. Na to aby mi automaticky opravovalo letúny mi stačí DRO2-CPU? Poukázky na opravu mám...ja len preto lebo píše, že nad 70 percent ich opraví a ja už mám niečo cez 80 a ešte neopravilo či sa dá na to spoľahnúť. Nechcel by som prísť o Irisy. 2. Včera mi vybehlo okienko že si môžem kúpiť železného Goliatha tak som kúpil, peniaze stihlo, no desigh nikde....Dakujem za pomoc
     
  2. Ahoj,
    S opravou letounu ti bohužel neporadím, jsem zastánce toho, že to dělám manuálně a ručně...

    Iron goliatha najdeš takhle:
    Hangár>Goliath(bez designu-ten základní)> a nad tabulkou, která zobrazuje udaje o lodi máš obdelníček, který rozklikneš a tam jsou všechny designy pro Goliatha, které nic nepřidávají, takže by tam měl být i iron - další jsou třeba amber, crimson, jade, razer atd. ...
     
  3. Dakujem to by ma nenapadlo, že tam bude Iron :) funguje to
     
  4. juzof

    juzof User

    Ahoj,
    Irisy ti opraví až keď ich budeš mat poškodené okolo 97%
     
  5. to cpu predaj a radsej si ich sam opravuj.
     
  6. Borat

    Borat User

    To CPU používam a ešte ma nikdy nesklamalo. A mne ich opravuje pri poškodení 99%.
     
  7. dakujem to som potreboval vedieť :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Borat

    Borat User

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.