opravování za letu (bug)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ļєт˙Уσuŗ˙вσĐУ˙Đŗivє™, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den. Tak ted bych se chtěl zeptat, jestli se to děje jenom mně nebo všem ale když nemám plné HP tak mně REP opravuje i za letu :D . To je jenom bug nebo nějaká novinka?
     
  2. Jo mě o dělá taky (ne že by mi to vadilo) ale taky mě to zajímá
    ale neřekl bych že to bude bug
     
  3. mě to taky nevadí :D ale zajímá mně to
     
  4. Logan

    Logan User

  5. Takže to je chyba ?? Já vím že to není žádná extra velká chyba ale to opravování za letu by tam mohli nechat :D a je to tam už od včerejška.
     
  6. Logan

    Logan User

    Ļєт˙Уσuŗ˙вσĐУ˙Đŗivє™ tak ak mas lod opravenu uz nie je co opravovat, v kazdom pripade vsak do hry bola vlozena novinka ohladom oprav, tak je mozne, ze je potrebne este vychytat nejake tie musky
     
  7. A jaká novinka?
     
  8. Jaká novinka?? Jsem nepostřehl v nejbližší době :D
     
  9. Belgam

    Belgam Guest

  10. Takže to neni bug xD
    a omlouvám se včera sem se na fórko nedíval
     
  11. Aha :D takže to není chyba ale záměr to opravování :D tak to jsem si zapoměl přečíst. Jinak díky za odpověd a můžete už dát LOCK.
    EDIT: a funguje to i při boji ?
     
  12. Logan

    Logan User

    Sorry ja som si to zle precital namiesto nemam som precital ze mam, tak ano v hre je novinak odkaz na ofik si dostal.

    Ļєт˙Уσuŗ˙вσĐУ˙Đŗivє™

    predpokladam ze si pisal aj na starom fore a vies ako to je s vyzvou k Locku takze pozor na to ;)

    Edit, funguje ak si mimo dostrel

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.