opravovani za letu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem koliv, 7/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. koliv

    koliv User

    zdravim pisi to sem protoze se tu jeste nevyznam a nevim kam to mam vubec psat a kam bych si myslel ze to mam napsat tak tam top nejde!
    ale ted k veci to opravovani za letu ma nejaky duvod co prijde nebo je to stizeni hry? protoze lod agis straci vyznam a take bojovy opravovaci robot uz nema smysl a s lodi co je zastitovana bez pohonu tak ji souper utece a vrati se zcela opraven a zdrav a pokud ma dotycny i velkou dmg tak je nesestrelitelny a nebo je to nekonecne honeni lodi po mape pricemz je to otazka koho to prestane drive bavit pronasledovat nebo pronasledovaneho
     
  2. opravovaci robot smysl neztraci, ten ma prave tu vyhodu ze te opravi i behem boje :)
    Pro nekoho, hlavne lovce to muze byt ztizeni hry, pro nekoho vitana novinka.Jinak nemyslim ze tato novinka je predzvest neceho nadchazejiciho..
     
  3. koliv

    koliv User

    pri boji mozna ale pokud uvidi ze to nedava tak ti poodleti a da ti pomalovacku a nez ho dohonis tak ma skoro cele hp a jde se odznova! dneska mi 60% hracu uteklo jen proto ze odleteli a nasledne opravene utekli
     
  4. to chapu, mne se tato novinka taky nelibi, nejhorsi je ze se proti tomu neda nijak branit, ale zase na druhou stranu, tusim ze opravovat se zacne az po 10s a robot bez boostru,pp a premia zase tak rychle neopravuje, takze aby ti hrac utekl s plnym hp, musi vyuzit plny potencial robota..
     
  5. tak nelov když na to nemáš - sorry , ale rozčilovat se nad tím , že někoho robot opravuje za 4 000 a ty než ho dohoníš tak je opravenej , to už je víceméně tvůj problém. Normální opravovací robot začne loď opravovat až po 10 sekundách neútočení , pokud ho nezvládneš sejmout a dokonce ti uteče , tak bych se tu neztrapňoval brekem - je to o taktice. Když nechceš aby ti utíkali , dělej to jako ostatní nebožáci a útoč z masku. Že ti někdo umí utíkat znamená , že by jsi se měl přizpůsobit a najít si lepší taktiku lovu , nebo nelovit. A nesvádět to na nějaký roboty.
     
  6. Pokud na vas někdo šije tam se opravovat nebude pokud utečete tak až po 10sekundách...Takže pokud ti uteče je to tvoje věc...Ty opravy nijak nestěžujou hru :)...Jak tu bylo psáno pokud ti uteče je to tvoje chyba a brečet že se opravuje nemá cenu oprava je až po 10sekundách takže nijak vám nic nebráni střílet :)
    koliv...Spomalovačka je dobrá vec ano ale mě pokud ju někdo hodí nemá smysl stači lítal v uhlu a ne mu přímo za zadkem :)
     
  7. Zeus

    Zeus Guest

    Musíš si na to zvyknout a pomůcka je,kup si zpomalovací rakrety a jednu mu nandej a už ti neuletí.Prostě je třeba změnit taktiku boje.
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Tak já nevím, ale pokud ti hodil raketu DCR, nebo minu SL, tak ti většinou utekl stejně i když byl neopravený.
     
  9. koliv

    koliv User

    tak ja to reknu jinak je to tu napsane jako uzvatelsky diskuzni koutek tak sem to napsal sem. a chtel sem diskutovat o tom. hlavne sem se ptal jestli je to prezvest necoho nebo je to stizeni hry a to jestli se vam zda ze tu brecim nebo ne tak je to otazka nazoru! ja vim ze na vsecky nemam sem jen vikendovej hrac. proste o tom diskutuji a nebo to prepiste na brecici mistnost a ja sem budu chodit brecet
     
  10. Zafod

    Zafod User

    Všichni zde diskutují, žádný moderátor ještě nemusel toto vlákno ani usměrňovat. Přece pokud má někdo odlišný názor než ty, neznamená že se pak nejdná o diskuzi.
     
  11. TaunWe

    TaunWe User

    koliv, povedz čo si predstavuješ pod pojmom diskusia?
     
  12. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ahoj,
    mně osobně oprava za letu nevadí, spíše naopak.
     
  13. Vždyť diskuze probíhá.. Diskuze není o tom, že dostaneš jednoznačnou a definitivní odpověď na svoji otázku. Pleteš si pojmy s dojmy.. Proto ti nikdo nemůže říct, jestli je update nějaká předzvěst, protože to nikdo neví, můžeme jen spekulovat. Jak tě vůbec taková otázka napadla, co si o tom myslíš ty? Taktéž o tom, jestli je nyní hra těžší můžeme pouze polemizovat..

    Btw. TaunWe: "Kefalín, a čo si predstavujetě pod takým slovom absurdný?" :D
     
  14. -Neptun-

    -Neptun- User

    Me se to vubec nelibi kdyz lovis lodka ti odleti z dosahu a za chvilku je opravena :p
     
  15. Kérberos

    Kérberos User

    No souhlasím s Neptunem že se loďka opravuje,zase na druhou stranu je to oživení hry ;)
    Je to větší adrenalin .....
    V branách je to taky skvělé !!! u prokoušu si poletuji a opravím se
     
    Naposledy upraveno: 7/12/13
  16. *pursuer*

    *pursuer* User

    Podla mna je to dobra vec a mozno vdaka nej sa vratim opat k pouzivaniu golika do bran,kedze ma vacsi dmg ako aegis a opravovat sa mozem behom vzdialenia sa od NPC.Taktiez lovci v masku sa mozu behom letu opravovat a zvysi to ich vydrz by som povedal,hlavne na rychlych lodiach ked su,tak sa vzdialia skor a behom letu opravia.Uvidime ake takticke vyhody to v hre prinesie,ale mne osobne sa to paci,je to prinos do hry.
     
  17. Dle mého názoru, a nikomu jej nevnucuji, došlo k vyrovnání hry. Často se mi stávalo, že mě lovili lidi, co na to naprosto neměli. Jak jsem se nasmál, když mě napadli dva golíci z masku při famení, a já je oba dva sundal :D. I přes to, že na mě jeden z nich hodil singularitu. Stát se lovcem prostě něco stojí, buď zkušeností, pár let šetření nebo spouusta SMS :D. Netvrdím, že to je problém zakladatele tématu.
     
  18. Koliv kup si Vegu a máš po starostiach :p
     
  19. Zeus

    Zeus Guest

    Já osobně vidím velkou výhodu v doplnování životů nejvíce v branách.To je obrovské plus.Dáš max. rychlost,poodletíš a máš plný život.
     
  20. jasne že to je výhoda a nie len v bránach ale uplne všade či na domácich mapách alebo na nepriatelských je to bomba vec a aj P.E.T sa stoho trošku teší že mu ostáva v nádrži viac paliva;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.