Návrhy Opravy letounů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -FIGHTER-(eic)1, 12/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Uvítali byste tuhle změnu

  1. Ano

    18.8%
  2. Ne

    75.0%
  3. Ano, ale oprava musí být dražší (navrhněte)

    6.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Můj návrh je jednoduchý, asi spustě lidem se stalo že jim pukly irisi, flaxi, apis, či zeus. Ještě k tomu, pokud má daný letoun 16lvl., dost to hráče naštve, proto bych udělal jednoduchou úpravu ve hře. Poškození letounu bych ponechal, ale při dosažení maximálního poškození se letoun jakoby deaktivuje a je třeba jej opravit za sumu například 5000u. Vím že tento problém řeší cpu opravy, ale já mu až tak moc nevěřím.

    Výhody:
    -
    Hráči nepřijdou o plně upgradovaný letoun ze zbytečné nedbalosti.
    -Více by se využívali cpu na opravy (uživatelé by neměli strach případného selhání cpu)
    Nevýhody:
    -
    Cena 5000u. nebo větší při celkové opravě, ale lepší než kupovat nový letoun.
     
    Naposledy upraveno: 12/5/16
  2. Foяmi

    Foяmi User

    Zničit někomu letouny je pro nás jediný způsob jak uškodit hráčům na programech.
    Za mě ne.
     
    Altlantis tohle ocenil(a).
  3. Viděl bych to podobně jako formi , to už by ti autopiloti nebyli vůbec nijak trestáni od normálních hráčů....
    Kdoví , proč jsi sem zadal takovej promyšlenej návrh :) za mě taky ne
     
  4. Pokud vím, hra na programech je zakázána, proto tohle s tímto návrhem nesouvisí, ale je to určeno jen pro normální hráče, kteří by to měli jako případnou pojistku při selhání cpu auto oprav.
     
  5. ano ale booterov je jajaaj a to by zase len nahralo do karat bootom
     
    Altlantis tohle ocenil(a).
  6. TRIXT

    TRIXT User

    -FIGHTER-(eic)1: Osobně CPU na opravu letounu věřím již 2 a půl roku a ještě mě nezklamalo. Navíc je tu podpora, která by při skutečné chybě CPU určitě pomohla. Jediné co si člověk musí hlídat, je počet zbývajících oprav a stav kupónu či uridia. Tento návrh je zbytečný, neb by za něj byla nejvíce vděčná jen určitá skupina lidí.
     
  7. Drift1

    Drift1 User

    Já jsem s opravářem za těch skoro 5 let spokojen a nikdy mi letouny nepadly...navíc řeší se tu návrh a né programy tak se toho držte...jinak souhlasím s trixtem.
     
  8. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ja to hram pomaly 7 rokov a doteraz mi nerupli.Od kedy su upgrade,tak si ich stale sledujem a opravujem.Ten 1.lvl da clovek za chvilku a navyse je aj CPU v najhorsom.Inak kto by opravoval uz len flaxy za 5k ucka,ze? :rolleyes:
     
  9. Ono by to šlo z menšou úpravou a to, že by s nedeaktivovali ale, že by ti vyhodilo na hlavnej stránke okno s upozornením na letouny. Tak by na to nik nezabúdal. Alebo nejaký update s tým že v hernom klientovi by si mal ďalšiu tabuľku a to ,,stav letounú. :) :D
     
    -FIGHTER-(eic)1 tohle ocenil(a).
  10. Citát zmazaný
    Nebo klidně tabulku v herním klientovi u života u které by se ukázal vykřičník při 90% poškození (tím pádem by se vyřešil i problém s booterama)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/5/16
  11. Korben

    Korben User

    Tak isto nesúhlasím, hráč by si mal na výbavu dávať pozor a tak sa naučia aspoň nejakej zodpovednosti a už vidím ako by kopec nezodpovedných písalo, že im nevyskočilo upozornenie a letouny im pukli, tak ako píšu teraz , že mali všetko v poriadku a pritom buď nemali v lodi alebo konfigurácií CPU, prípadne urídium, kupóny , alebo dostatok opráv.

    -FIGHTER-(eic)1, Predchádzajúce príspevky sa necitujú.
     
  12. Omlouvám se za tu citaci, nějak jsem to tam automaticky hodil. Tímto bych návrh uzavřel, hráči kvality jako např. Foяmi nebo moderátoři (Korben) mají určitě více zkušeností ze hry a musím uznat, že by to mohlo mít spíše špatný dopad na hru. Lock=vyřešno
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Na žádost autora tedy uzavírám.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.