Ops! Unlock

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Morseio, 27/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Morseio

    Morseio User

    "Pokud máš pocit, že Tě moderátor poškodil, vždy můžeš naspat do sekce Chat." #dik za info.

    "Jen doporučuji zvolit vhodnější tón ... " #Take díki za doporučení, ale nezaznamenal som, že by som nejak horšie trafil ton. Prave naopak, viac ako hlupakov nemam rád pritakavačov. A ešte k tomu na internete :D jajajaj...
    _____________________________________________________________________________

    "Myslíš si, že keď napíšeš z iného účtu, tak si tu inkognito? o_O " #A nie? :rolleyes:

    "Chceš riešiť svoj ban na chat? Tak to rieš z účtu na ktorom si ban dostal a láskavo na fóre používaj jeden účet." #Riešiť? :D, Ano, maš pravdu, Teba a ostatných pár jedincov by som rád poriešil v realnom svete. #Láskavo? :D čo slovo, to perla. kto si mi ty, že mi ideš rozkazovať, že čo mám robiť? Hmm?
     
  2. Borat

    Borat User

    Odporúčam len jedno. Dať sa liečiť alebo ísť konečne von.

    Lock a znova ban.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.