Návrhy Osobní válka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Hector, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete černou listinu ve hře?

  1. Ano

    4 hlasy(ů)
    44.4%
  2. Ano, ale s jinou délkou listiny

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Ne, hráči bez klanu si zaslouží ochranu před svou firmou

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. Prostě ne

    5 hlasy(ů)
    55.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hector

    Hector User

    Dobrý den, teď mě napadlo, co kdyby se dala vyhlásit válka hráčům bez klanu. Určitě už vás někdy nějaký neklanový hráč štval provokoval a vy jste ho nemohli sestřelit z důvodu stejné firmy a odeběru cti a RB. Napadlo mě co aby každý hráč mohl mít seznam hráčů na kterém by byli hráči s kterými vede válku.
    Seznam by se jmenoval Černá listina a každý by tam směl mít pouze 5 hráčů. Smazat by je mohl po 2 dnech a dát si tam jiné. Ten druhý hráč by ho viděl taky červeně (nebo by byl název růžový - barvu nechám na BP). Ale pouze jeden hráč z těch dvou bude mít jméno toho druhého v seznamu.
    Takže maximálně 10 hráčů může vést osobní válku s jednou osobou.
    Pozitiva:hráči budou smět střílet "černé ovce" své firmy, alespoň ze svého pohledu.
    Negativa: pro BP programování, a pro hráče už bude jedno jestli mají klan nebo ne, nebudou se schovávat za neutrální zónu.
    Dopad na hru: jak pro koho
    Důvod: desítky hráčů co vám ubírají odměnu z cubiconů, uber NPC, nebo co vás loví přes někoho.
     
  2. Ale ber to aj z druhej strany:

    Nejaký hráč (nie elitný) si strieľa napr. UVK a pride tam dajaký FEG, počká kým mu ho dostatočne naničí, potom si ho pridá na čiernu listinu, na tri rany si ho sundá a na ďaľšie tri dá NPC. UVK zadara.
    Za mňa NIE.
     
  3. Hector, téměř stejný návrh jsem četl nedávno na anglickém fóru. A souhlasím s tamějšími hráči, i se starR_Of_DEATH, že této funkce by akorát hráči zneužívali k beztrestnému střílení vlastní firmy. To radši ne.
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    starR_Of_DEATH, ❦Čοlεκ❧: No, možná by se to dalo ošetřit tak, že v případě, že hráč je pod útokem, nebo 30 sekund (možná i víc) po něm, nedal by se na černou listinu přidat.

    I nadále by platila ochrana začátečníků.

    Současně by se tím vyřešil problém s hráči, kteří dělají rutiku a pak opustí klan, aby na ně nikdo nemohl. Osobně bych hlasoval pro, pokud by byl tento návrh upraven tak, aby se nedal zneužít způsobem, jak to popsal starR_Of_DEATH.
     
  5. Korben

    Korben User

    Po prvom prečítaní tohoto návrhu , prvé čo ma napadlo , je že autor návrhu určite rád strieľa vlastnú firmu. Môžem povedať že som sa nemýlil. :)
    Takýto návrh nemôže podať hráč , ktorý bojuje za svoju firmu.
    Ako môže niekto napísať že ti odoberá odmenu s cubikona ? Ani jedno NPC nieje súkromné a už vôbec nie také pri ktorom sa rozdeľujú body aj keď hráči nie sú v skupine.
    TRIXT Som si na 100% istý, že pohnútky autora sú úplne iné. Tento hráč by dal okamžite vojnu každému neklanovému hráčovi ktorý by sa k cubikonovi priblížil.
    Otvorene mi je s takýchto hráčov zle. Sebecký hráči ktorý si leštia svoje ego.

    Jednoducho sebecký návrh, nič viac. :confused:
     
  6. nemyslim že je to sebecké
    ---------------------------------------------
    Administratorov to može biť jedno keď maju všetko čo chceli a on a iny hrači tie dropi potrebuju
    ktory sa ešte rozvijaju
     
  7. Po nejake te uprave bych osobni war bral,Korben ono neni moc prijemne kdyz klan vyhlasi wary pak pulka klan opusti a pomaha tem zbylim te strilet a ty je nemuzes protoze je mas do minusu.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    NotDragonCZ my máme všetko čo sme chceli? Máme také isté účty ako iný hráči, na ktorých hráme hru tak isto ako vy, bez nejakých výhod. Tak prosím, ak nevieš nerozprávaj nezmysli.

    Deborka[TVL] to je ale všetko spôsobený tým "vašim" privlastňovaním NPC, máp (PLD) či hádkami na chate kde si dokazujete nezmyselnú pravdu či kto je aký kráľ. Osobne som nemal problém s tým, že by ma vlastná firma strieľala opakovane, ak sa niekto našiel pri nejakom NPC po zostrele odomňa to radšej vzdal - dá sa tiež zmeniť mapa a od hráča je pokoj. Klanové war sa občas dávajú pre pozdvihnutie si ega avšak tento návrh rieši práve hráčov bez klanu, nie v klane.
     
  9. a vi čo už potrebujete to čo ste chceli ste už ziskali tak vam je to ublne jedno čo vam hovirime
    ------------------------------------
    zmena mapi čo myslite že oni nemaju motor oni pujdu zanami kludne i celi deň
     
  10. Kubino nevim jestli si zvedam ego tim,ze dame war klanu ktery nas strili spolu s cizi firmou a jeste patri k top klanum firmy a pak delaji vise popisovane veci. Proto jsem napsal,ze bych to bral ale s nejakou upravou proti zneuziti. Ale to uz by sme se tu jen dohadovali.
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    NotDragonCZ zďaleka nemám všetko čo som chcel, takže neviem o čom tu hovoríš ;)

    Deborka[TVL] vypadlo mi tam slovko nezmyselné war, pardon. Ja chápem, že war sa dávajú ale prečo vás začali strieľať? Len tak pre modré oči? Ale ako som povedal, klanové war nie sú predmetom tejto diskusie.
     
  12. určite mate viac než všeci dohromadi alebo určite viac než ja
     
  13. Skate

    Skate User

    Mohlo by to byt ale skor by to malo byt časovo obmedzene alebo cca na 1 den. Potom by vojnu mohlo byt mozne vyhlasiť az za par dni hocikomu aby sa to nedalo zneuživať ako tu bolo spominane.
     
  14. Crystal

    Crystal User

    NotDragonCZ moderator je obycajny hrac, bez platu, bez administratorskych vyhod..maju rovnake ucty ako my...tak netrep o veciach o ktorych nic nevies

    dalej k navrhu, ja som dal nie....osobne si mne nikto netrufne slohnut ziadne npc, a ked uz mam raz za uhorsky rok konflikt s niakym hracom bez klanu, proste ho supnem a ta trocha cti mi je jedno...

    toto by sa znezivalo, aj keby sa to neviem ako osetrilo
    a za prve. cubikoni niesu len pre 1 hraca, a ked si niekto nevie ochranit krystalona tak nech nechodi na horne mapy...a neverim reciam typu dojde full hercules a slohne mi BBK...prosimvas taky hraci na tie mapy ani nepachnu :) neto este aby sa svami natahovali o tie uboke krysy...

    takze za mna nie
     
  15. ubohe určite niesu je to najcenejši zdroj uridia a kretitov hre
     
  16. Sentiero

    Sentiero User

    Proč sem dáváte návrhy, který podňecují hráče, ke střílení vlastní firmy? Stačí snad , že se mezi sebou střílí klany z jedné firmy, na co proboha ještě jednotlivý hráči. o_O

    Pokud má někdo s nějákým hráčem problém, ať už se to týká krádeží npc, nebo střílení menších, tak buď ho sundá (a ten dotyčný pak dá určitě pokoj),a ta trocha cti,se dá lehce nastřílet a nebo malý loďky si njadou klan.

    A opravdu pochybuji o tom , že full havoc/hercules nemá nic jinýho na práci než brát někomu krysy. Když sám si si jich může nastřílet x desítek. Mimo to většina z elit, je na paladku a pak tedy v bránách a následně na lovu, takže jakýpak braní npc..

    Cubikon rozhodně není npc vymyšleno jen pro jednoho hráče. A to, že ho někdo střílí sám.. no tak ať střílí, ale rozhodně není důvod k tomu, aby když se k vám někdo přidá, mu hned vyhlašovat válku.

    No jak jsem psala výš, tento návrh by jedině podňecoval hráče ke střílení mezi sebou v jedné firmě. A pak by hráči vlastně ani nemuseli lítat na lov k ostatním firmám, když by si mohli vyhlásit válku komukoliv a kdykoliv ve své firmě.

    NotDragonCZ co ty to tu prosím tě plácáš? Modové/admini jsou normální hráči, stejně jako ostatní. Pokud mají nějáký lepší účet (adminský) tak na něm určitě nehrají, tak jako na vlastním.
     
  17. každy na fore hovorim že placam
    a keď je nejaky navrch ktori je dobry tak ho každy admi odmieta
    ale keď je nejaky navrch ktory nieje vubec užitočni a je na prt tak každy hlasuje pre ano
     
  18. NotDragonCZ To je jen tvůj zaujatý pohled, pravda je že už dlouho tu nebyl žádný zajímavý ani opravdu pro hru prospěšný návrh. Většina návrhů je buď tvořena kvůli osobnímu prospěchu, kvůli lenosti hráčů čehokoliv dosáhnout poctivou a tvrdou hrou, nebo jsou to prostě kraviny typu nová munice a spol. Opravdu dobrých a nesobeckých návrhů je dosti málo ;)
    A máš pravdu, plácáš tu o věcech o kterých nemáš ani páru a jenom se zbytečně ztrapňuješ :)
     
  19. Korben

    Korben User

    NotDragonCZ Prosím netrep tu hlúposti. My máme viac ako ostatný ? To kde si zobral ? Mám priemerný účet , mám len 2x havoc , 3 x Hercules a 18 LF4 . Tak že láskavo tu nepíš nepravdivé informácie a nejaké tvoje tvrdenia že máme nejaké výnimočné účty.

    Toto je dobrý návrh ? Toto je návrh ako zostreliť hráčov vlastnej firmy bez trestu. Toto by akurát spôsobilo čo najviac úbytku nováčikov.

    Ktorý hráč je bez klanu ? Je to buď slabý hráč na ktorého si každý dovoľuje, alebo je to silný hráč, ktorý klan nepotrebuje a na toho si dovolí málo kto. Tak že tento návrh je len proti slabým hráčom.
     
  20. Kubino

    Kubino Guest

    To čo kto má je len otázka toho, koľko času a energie hráč do hry investuje, prípadne čo si kúpy ak sa rozhodne platiť. Vieš ono nikomu nič z neba nespadne takže skús miesto toho nariekania aký si slabý viac hrať, alebo sa popozerať po inej hre, ktorá ti pôjde.

    Inak daj mi prosím odkaz, kde ten "každý" dáva áno a kde nie. Nič nedáš, lebo je to len tvoj zaujatý názor.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.