Otazka na adminov ( chat)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »KĦAΘS[Svk™]«, 6/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čaute chcel by som sa opytať.. je pravda že ževraj adminovia vidia čo hrači si šepkaju ? lebo poznam ludi čo dostali bana za to že šepkali a hovorili nadavky, ale to by sa do toho NEMALI starať admini nie ? a dačo mi hovori že to je narušenie sukromia.. a ak to je v dakych pravidlach že to tak je, tak to mate pekne pravidla..
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

  3. aha a to je ako normalne ? porad to možu aj v skupinach spraviť..
     
  4. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Ano,někdo to musí hlídat :), doporučuju přečíst pravidla aby si se vyhnul banu ;).
    Pravidla chatu
     
    Naposledy upraveno: 6/9/16
  5. hm, okej, som nevedel ked som tu nebol 4 roky.. :D a srry ale bol som trošku rozhorčeny, snad na toto mam pravo..
     
  6. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Prostě si musíš dávat pozor na to co píšeš :).
     
  7. Korben

    Korben User

    »KĦAΘS[Svk™]«, Stačilo by, aby si si prečítal pravidlá chatu, jasne sa tam píše, še šepot je súkromný len pre hráčov.
    Je jedno kde nadávku napíšeš, ban môžeš schytať kdekoľvek na chate. Ten chat nieje tvoj, prevádzkuje ho BP, ty ho len užívaš. Na súkromie zabudni.
     
    Altlantis, Kindly a Antré tohle ocenili.
  8. Sovereign

    Sovereign Guest

    Korbene děkuji za vyčerpávající odpověd a doufám že hráč to chápe .

    Téma bylo zodpovězeno LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.