Otázka ohľadom brány Zety

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gulot, 15/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gulot

    Gulot User

    Zdravím už som raz založil tému ktora mala podobny obsah už je locknuta chcel by som počuť od moderatorov nejake rady mám 97 časti zety brany po koľko ee mam klikať mal som 200 ee a 97 časti raz som klikol po 100 ee a nič potom som klikol 60 ee po 1 žiadna časť jeden multikator ale nič nebolo z neho potom 40 ee po 5 a tiež nič nepadlo padly cca 3 - 4 multikatori ďakujem za odpovede :)
     
  2. Ja to klikám vždy po 1 ee. Minule mi padol 3x multiplikátor a zo všetkých 3 mi padlo 2x čast brány.
     
  3. Gulot

    Gulot User

    Mne to tak pada pri cca 105 - 110 časti
     
  4. podla mna najlpešie klikat po 5 narazov počkat na multi a potom dat aj z multi je tam dost velka pravdepodobnost že ti padne nejaka ta cast(aspon mne to tak vychadza)
     
  5. Timanris

    Timanris User

    Přidám se klikám po 5 a skoro v každé pětici je multiplikátor nebo díl, multiplikátor zapínám pokud už pár pětic nic nepadlo (většinou po 2)
     
  6. Gulot

    Gulot User

    Diki chlapci mal som teraz 100 ee klikal som po 5 ee urobil som 5 časti mam teraz 102/111 chcem sa spytať ešte koľko cca ee mi bude trebať do konca zety?
     
  7. Korben

    Korben User

    Gulot Ono treba vedieť aj klikať. Po 100 klikoch nemilosrdne zahadzuješ šance na multiplikátor.
     
  8. Neklikej tak zběsile, dávám po 5- ti a když 5x nic nepadne, zkusím to za hodinu, dvě, nebo druhý den. Multiplikátor dávej hned, někde jsem na fórech viděl tabulku, že když čekáš na 5-6 multiplikátorů, tak vychází brána i o 20% "dráž", Gulot, můžeš to dát klidně na 50ee, nebo taky 150ee nebo 300ee, je to o náhodě. Včera mě za 25ee padly poslední 4 dílky na cz 1 :D
     
    Naposledy upraveno: 15/10/14
  9. Na konci je to vždy nejdražší, bránu často stavím za EE, poslední dílky brány skládám za uri. Ono to třeba chvíli nepadá a pak se to zlomí a bilance se zlepší. Hážu konec po 5ti a jak padne multi, tak hned aktivuju. Někdy to jde líp a někdy těch posledních pár dílků stojí hodně. Když dám za posledních 10 dílků 20-30 K uri jsem spokojený, jindy na to padne i 50 K. Mě osobně se zdá, že když člověk tu bránu kliká ne po částech , ale najednou tak to vychází levněji. Zkoušel jsem toho hodně a nejvíce se mi osvědčilo na začátku dávat 10ky, později kombinuju 10ky a 5ky, ke konci 5ky.
     
  10. Spartakus

    Spartakus User

    Já mám celkem dobře otestované, že když se při posledních dílkách odloguji po každém kliknutí třeba za 5ee, tak po dalším nalogování kliknu za 5ee, pak zase za 5 a po druhém klknutí většinou padne dílek nebo multiplikátor. Nebo se odloguji, když mám multiplikátor, přihlásím se, kliknu za 1-3 ee, nasadím multip. a Kliknu za 5-10 ee a dost často taky něco padne. ;)
     
  11. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    nnej je po 5 a kdyz mas multiklipator tak dat po jednom ;)
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    Gulot: Pokud máš 102/111, pak dokončení brány odhaduji nejhůře na 400 EE. Záleží na tom jaké máš štěstí a jak klikáš. ;)
     
  13. Gulot

    Gulot User

    Okej dneska som ju prešiel padol aj havoc 2 som štastny ďakujem za rady môžete zamknuť tému :)
     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    Gulot: V tom případě ti již jen pogratuluji. :)
     
  15. Korben

    Korben User

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.