otázky K banom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DVOG, 13/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DVOG

    DVOG User

    Dobrý deň mám malu otázku K banom na fórum A V hre (keď píšem do zlej sekcie alebo na túto otázku neodpovedate, predom sa ospravedlňujem, som schopný prijať aj BAN)

    Takže K veci,môj kamoš dostal permicu na fórum ale aj v hre....tak sa pýtam že keď má niekto permu na fórum za vulgárne správanie A má zároveň ban V hre.na účte.. tak sa pýtam ako dlho ten ban na účte bude trvať
    Myslím tak že keď.má niekto ban na fórum A má zároveň ban na účet ako dlho ten ban na účet bude trvať.
    PS: je to dôležité tak prosím mi odpíšte hrám s kamošom túto hru asi rok
    (minulosti do do všetky úspory.... Za gramatiku za dopredu ospravedlňujem lebo píšem s mobilu :)
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Nejspis ma dotycny ban i na ucet,kdyz nemuze psat z daneho uctu na forum.
    Za co ma ban a na jak dlouho,tak to si musi resit on sam a to na podpore hry.

    Jeste neco k tomu?
     
  3. DVOG

    DVOG User

    Áno ale, dotyčný sa volá marshunter videl som tu akú show.tu.urobil ale on to ľutuje A chce iba vedieť že keď má permanentný ban na.fóru ako dlho má ban na účet aby mohol hrať chápete dufam ale už písal aj na podporu ale zatiaľ mu neodpovedali... Chcem.len vedieť keď viete ako dlho má ban na účte nemyslím na fórum ale V hre
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    No to my nevime,ale perma na forum urcite nema.
    A jak to ma s uctem musi na podpore.
     
  5. Korben

    Korben User

    DVOG hráč si je sám zodpovedný za svoje konanie a my tu nie sme pre srandu. Urobil chybu tak si nesie následky. Zabanovaný účet nech si rieši na podpore hry.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.