otazky na apis/zeus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »KĦAΘS[Svk™]«, 30/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čaute chcel by som sa opytať pár otázok ohľadom apis zeus.. kamoška mi hovorila ževraj niekedy býva akcia na apis/zeus, kde si ju môžem postaviť lacnejšie, lebo su v zlave.. je toto pravda ? a ak hej kedy byva táto akcia, a aka velka je zlava
    potom by som chcel vedieť, či šance na zeus diely, ked je akcia, tak či sa neznížili kvôli pridaniu nano súčiastok do booty..
    a ešte že či sa dá získať zeus celý z booty :) dík za odpovede :D
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    »KĦAΘS[Svk™]«, Ano,takové akce bývaj,jsou většinou v pátek nebo přes víkend ale nikdo ti přesně neřekne kdy bude a tyhle akce moc často nebývaj :),sleva bývá většinou 25%.Šance na díly zeus se určitě nesnížily :) ,a ano apis i zeus ti muže padnout z bedny celý ale je to hrozně malá šance :rolleyes:.
     
  3. viesco akcia na apis uz tak casto nebyva ako kedysi..teraz hlavne byva akcia na lf4 alebo na zeus
     
  4. Borat

    Borat User

  5. Aha no hej, dík :) ževraj bola ta akcia minuly mesiac, a aj tento, ale neni si istá, kamoška.. a no s tými šancami :D tak to mam asi ja smolu, lebo mi furt padajú sučiastky do montáže :D ale postavil som aspoň sentinel :) .. a zeus akcia, no to je tak.. :D mne padlo viac dielov do apisy ako do zeusky :) a no otázky už dalšie nemám :)
     
  6. Borat

    Borat User

    Nepotrebné veci boli nahradené súčiastkami do montáže.

    Považujem za vyriešené a prajem príjemnú hru.

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.