Oznámení Oznámení: Speciální činnosti na tureckých serverech

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Belgam, 6/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Belgam

  Belgam Guest

  Ahoj všichni,


  Jelikož o tomto tématu často mluvíte, rádi bychom vás nyní informovali, že s výjimkou jedné si všechny speciální aktivity a akce organizované na tureckých serverech naším tureckým prodejním týmem v Istanbulu eventuálně našly cestu také na ostatní servery.
  Před nějakým časem otevřela společnost Bigpoint pobočku v Turecku za účelem posílení své přítomnosti na východních trzích.
  Naši kolegové v Istanbulu mají za úkol přicházet s novými nápady, které by se uplatnily na místních trzích, a zároveň je v domácím prostředí otestovat.
  Jelikož se DarkOrbit v Turecku těší velké podpoře a lidé v tamní pobočce mají ve své oblasti dobré konexe, bylo to pro náš management logické rozhodnutí.
  Od zahájení výměny nápadů mezi naší tureckou a hamburskou kanceláří už tým DO implementoval několik konceptů, které nevyžadovaly zapojení příliš početné pracovní síly, neboť si stále myslíme, že DarkOrbit je mezinárodní hrou s mezinárodní komunitou, a tudíž by měli mít všichni hráči kdekoli ve světě přístup ke stejným nabídkám, předmětům a funkcím.
  Jedinou funkcí, která je k dispozici exkluzivně na tureckých serverech (a bude i v budoucnu), je lodní design Hezarfen, jehož skin v podstatě tvoří turecká národní vlajka. Všechno ostatní je nabízeno také ostatním hráčům.
  Tzv. akce „Jedna Turecká lira“ byla revidována a transformována v „Super boostery“, design „Pusat“ bude brzy k dispozici pro všechny a speciální mapa, kterou jsme vytvořili pro „Turecký turnaj“, bude rovněž zpřístupněna všem, jakmile o ní získáme poznatky z první ruky a doladíme ji.
  Tento „Turnaj“ není automatizovaný a vyžaduje ze strany tureckého týmu spoustu úsilí.
  Přirozeně jsme tedy chtěli nejprve získat nějaké zkušenosti s pořádáním turnajů, například na co si dát pozor a kolik práce je s tím vlastně spojeno.
  Jakmile budeme hotovi se sběrem informací, podělíme se o ně se všemi komunitami, aby mohli všichni hráči pořádat a spravovat své vlastní turnaje.
  Do té doby mějte laskavě na paměti, že tým DarkOrbit nezvýhodňuje žádnou komunitu na úkor jiné. Pokud někde najdete funkce, které se jinde nevyskytují, znamená to, že je chceme na těchto serverech nejprve řádně otestovat, abychom viděli, jak fungují, případně jestli vyžadují nějaké úpravy, dříve než bychom něco pohnojili na všech serverech (jednou z mála výjimek je design „Independence“, který je k dispozici pouze na amerických serverech).
  Pokud jde o speciální designy, po implementaci „grafické aktualizace“ by pro nás mělo být z technického hlediska podstatně jednoduší přidávat různé lodní skiny na různé servery, proto se tím již zabýváme.
  Takže ještě jednou: Při tom všem, co se děje na tureckých serverech, se může na první pohled zdát, že tuto komunitu zvýhodňujeme, ale ve skutečnosti jen zkoušíme nové věci v živém prostředí a sbíráme data, která nám pomohou tyto funkce implementovat také na ostatní servery.
  Pokud máte nějaké další dotazy, dejte nám vědět.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku