P.E.T. 10 - body života

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TRITONUSS, 4/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TRITONUSS

    TRITONUSS User

    Ahoj, mám drobný dotaz. Zakoupil jsem si pet 10. Byl zničen a tak jsem ho nechal opravit, nicméně má jen 2500 bodů života. Mám v něm mechanismus na opravu, ale nic se neděje! Co s tím, jak mu vrátím 50 000?
     
  2. svi1

    svi1 User

    Ahoj TRITONUSS. Jaký přesně máš mechanismus? Je to G-REP? Nebo je to C-SR2? Samozřejmě, že musíš mechanismus i aktivovat, jako každy jiný mechanismus. Nejde o to ho mít jen v petovi. Sám automaticky bez aktivace nic neudělá.
    Jinak své otázky by jsi měl směřovat sem Diskuze FAQ: P.E.T. 10
     
    Naposledy upraveno: 5/11/16
  3. TRITONUSS

    TRITONUSS User

    Mám G-REP1 2000/sek.. Tušil jsem, že bude ještě nutné ho nějak aktivovat, ale nikde jsem nenašel, jak. Nicméně jsem měl zpočátku za to, že ho stačí jen vložit. Když ho mám v PET, tak je snad jasné, že ho chci používat, proč dělat další krok a ještě ho aktivovat...
    Jak ho tedy mohu aktivovat? V hangáru ani na bitevní mapě jsem žádnou takovou možnost nenašel...
     
  4. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    priamo v hre, v ponuke peta, odroluj zoznam a tam je pasivny modus, ochranny modus, a mechanizmus na opravu (ktory vyberies). Ak sa tam nezobrazuje, zrejme nemas v petovi ten mechanizmus vlozeny (cez hangar). Pokial sa tam zobrazuje nejaky z Combo mechanizmov, tak to nie su tie spravne na opravu pet
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. svi1

    svi1 User

    Jak píše -Kaperko- Rozklikni peta a tam vyber mechanismus opravy (já tam opravu peta nemám, ale alespoň názorně kde to najdeš).
    Proč dělat další krok? Protože těch mechanismů budeš mít časem v petovi více, a vždy lze použít jen jeden v daném čase ...

    [​IMG]
     
  6. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    najlepsie ak mas premium, opravu moc nevyuzijes kedze opravu pet (po zniceni) mas zdarma. S opravenym petom (co sa HP tyka) kamikadze nespustis
     
  7. TRITONUSS

    TRITONUSS User

    Zdarec, heleď, moc vám děkuji za čas. Jsem tupec na entou. Měl jsem ho vložený jen v jedné konfiguraci:))) ale ve hře jsem měl přepnuto na druhou. Stane se no:)
     
  8. Borat

    Borat User

    Tak to sa stáva. Najlepšie je to mať v oboch konfiguráciach aby nevznikal náhodou problém ako teraz :)

    Tak považujem to za vyriešené.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.