P.E.T jméno

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »ЄMØŅŦÎĶ«|AC1||M4€|, 14/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
    • Dobrý den, pokud chci přejmenovat peta, tak musím čekat 48 hodit po jeho posledním přejmenování stejně jako u lodě?
    • Dále by mě zajímalo, kolik max. můžu použít znaků?
    • A nakonec pro pobavení:
    1. Předevčírem jsem si chtěl přejmenovat peta, ale párkrát se mi to nepodařilo z důvodu neplatných znaků, viz. obr.:[​IMG]
    2. Když jsem vynechal čárky, háčky a jiné znaky tak kolečko napravo bylo stále červené, myslel jsem že má zezelenat když jméno může být použito a tak jsem zkusil potvrdit a pet byl přejmenovaný, jenže jsem ve jméně vynechal jedno písmeno tak jsem zkusil peta přejmenovat znovu a správně. To jsem ale netušil že to podruhé v jeden den nepůjde. Pet se samozřejmě nepřejmenoval, ale 3000 U mi bylo odepsáno! Proč?
    3. Počkal jsem tedy 48 hodin abych mohl petíkovo zohavené a drahé jméno napravit. Znovu jsem napsal jméno jaké jsem chtěl a správně, několikrát jsem si to pro jistotu překontroloval a klikl na potvrdit. No nebudete mi věřit... Petík byl přejmenovaný, ale ve jméně mu chybělo poslední písmeno i přesto že jsem ho tam napsal a to už jsem málem kousal do klávesnice. Další 3000 U v kýblu a stále nemám jméno takové jaké bych chtěl... :mad: Díky za odpověď.
     
  1. Korben

    Korben User

    Myslím že PET môže mať maximálne 14 písmen. Nemôžu tam byť žiadne znaky a ani medzery.
    PETa som sa ešte nikdy nesnažil premenovať. Pripadali mi to ako zbytočná strata uridia, tak že netuším či je na to 24 , alebo 48 hodín.

    Duplicitná téma Diskuze FAQ: P.E.T. 10

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.