P.E.T Palladium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem FΘKU…«4D»…ĐIAMΘNĐ™, 3/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň,

    chcel by som sa spýtať či sa nedá spraviť niečo s mojim P.E.T-om pretože na palladiu ho prezbiera každý jeden P.E.T. Nedá sa kúpiť nového P.E.T-a alebo kúpiť nový zberač pomôže to nejako? Radarový protokol hoci tam je napísane že zefektívni zbieranie nie je to pravda zefektívni len dosah P.E.T-a. Dá sa s tým niečo robiť? Pretože podľa mňa to nie je fér keď jedného hráča prezbiera každý P.E.T aj keď má level 8 a pritom môj má level 15 zberač 3 radarové mechanimy a stále ho každý prezbiera. Dá sa s tým niečo robiť? Za odpovede vopred ďakujem.

    S pozdravom Foku
     
  2. Poradim ti 3 veci :
    1.Skus chodiť s petom niekde kde je veľa paladia tam pozbiera aj on ...
    2.Možeš vystrielať ako ja celu mapu a tak ti nikto nebude zbierať paladko...
    3.Alebo si počkaj dokim bude prazdnejšia mapa vtedy tiež vyzbiera
    a čkj ... na linky
     
  3. Korben

    Korben User

    Stále dookola to isté. Dá sa s tým urobiť jedno. Vystrieľaj ostatných petov a môžeš zbierať.

    Radarový protokol zefektívni zber a to tým že zväčší dosah. To že ich tam máš, neznamená že tvoj PET dostane prednosť.

    Duplicitná téma
    Diskuze FAQ: P.E.T. 10

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.