P.E.T. - sběrač

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☺☻☻Rafe_McCawley☻☻☺, 26/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,

    Tak opět jsem tu s dotazem který se nyní týká mechanismu sběrače u PETky.

    Mám mechanismus automatického sběru kořisti na 3. levelu, který má dosah 2500.
    K tomu mám 10 protokolů radaru na 3 levelu což je +120% a 2 protokoly radaru na levelu 2 což je dalších 12% dohromady tedy 132% takže PET by měl vidět bonusový box na vzdálenost - 5800. Což nevidí ověřil jsem si to tak, že když jsem dal do lodi lokalizátor nepřátel 3 který má dosah s radary 11600 - čímž jsem si cca. ověřil kolik je vzdálenost 5800 vím že tam box je ale PET se pro něj sám nerozletí. Jak je tohle možné? Dokážete mi to někdo zdůvodnit? Dal jsem do toho hodně uridia tak by mě to zajímalo. Díky

    Dobrý lov
    RafeMcCawleyCZ
     
  2. Timanris

    Timanris User

    No jestli sem to odsledovala dobře, tak co se týče sběru tak ta vzdálenost je,jak moc daleko od tebe PET doletí, ale vzdálenost od jaký to vidí je furt stejná, takže pokud jede postupně od tebe po boxíkách tak je schopný od tebe doletět až k těm 5800, ale pokud tam je jen jeden box v této vzdálenost tak ho prostě stejně nevidí. Ano je to hloupé.
     
  3. No jakmile se chytne ,,na vlnu,, tak to posbira, ale jakmile je mimo obrazovku co vidim v mem rozliseni 1900 tak ho nesebere i kdyz je kousek zatím ale lokalizator mi lokalizuje skoro celou mapu, takže to učko bylo vyhozené z lodi...
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.