p.e.t

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jednouranou13, 14/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravím.začal jsem mít problémy s petem.sestřelím npc,kolem mě nikdo.chci vypnout peta a podaří se mi to až na druhý,třetí,ale i čtvrtý pokus a stále mi to píše,,váš pet právě bojuje,,.má někdo podobnou zkušenost?pokud ano,co s tím.
     
  2. Korben

    Korben User

    Z niečim podobným som sa ešte nestretol. Vlož sem svoj Ping test.

    Na budúce popracuj na názve témy, už som ťa chcel poslať do diskusie s PETom.
     
  3. jednouranou13 aj mne sa to začalo nedávno stávať, ale iba keď mám zapnutý obranný mechanizmus. Hneď ako si peta prepnem na pasív, v pohode to ide.
     
  4. Korben

    Korben User

    starR_Of_DEATH Robí ti to vždy keď máš zapnutý obranný mód ? Na ktorom servery ?
     
  5. Taky se přídám. U mně to samí... Nepřipadalo mi to zas tak naléhavé abych to tu psal, ale když už to tu někdo napsal taky se přidám. To samí se děje i u mne.
    Server: CZ2
     
  6. Takže pridám sa do diskusie: PET Vám nejde vypnúť preto lebo je naňom obranný mechanizmus. Ak ho chcete rýchlejšie vypnúť, musíte prepnúť na pasívny mód ;)
     
  7. Kenny

    Kenny User

    Pet lze vypnout i s ochraným mechanizmem, avšak loď nesmí být pod palbou.
     
  8. ano,dělá to v obranném mechanizmus,ale jak už jsem psal na začátku,kolem není žádné npc ani nepřátelé a hraji na ge7.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    jednouranou13 a ani si nebojoval tesne pred tým? Mne to robí, ak dobojujem a PET "ako keby ešte pár sekúnd stále bránil moju loď", pri pokuse o vypnutie to vyhodí hlášku. Treba brať ohľad na to, že ak akékoľvek NPC na vás spustí útok - zameria vás (aj keď ste na zlomok sekundy boli v dosahu) PET automaticky začne brániť vašu loď ak je v obrannom móde, t.j. môže sa zdať, že nič v okolí nie je ale on niečo vidí, čo vás zameralo.
     
  10. když tak přemýšlím o tom,co tady popisuješ,tak by to i odpovídalo mému ,, problému,,.ono to asi tak bude,že se nedá pet hned po boji vypnout,ale ještě je těch pár sekund připraven bránit svou loď.moc díky za vysvětlení.
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Nie je za čo, občas realita v hre poradí lepšie ako predpísané popisky vo FAQ. S týmto sa stretávam pomerne často, hold PET je bojovník na život a na smrť a do poslednej chvíle nás bráni :)

    Nemáš k tomu už teda žiadne otázky?
     
  12. alemach

    alemach User

    ne,moc díky.alespoň vím,že to není počítačem,ale dal bych ,, ruku do ohně ,, za to,že to dělá až tak posledni asi tři týdny.peta mám určitě víc než rok,ale nikdy to nedělalo,nebo jsem si toho prostě nevšimnul.
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.