Chyby Pád serveru?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †«ĐĒŖĂŦÏȤȀŦȌŖ»[ĐĚŞ™], 23/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,

    Dnes, 23.11. přibližně ve 23:50 mi jako všem ostatním na CZ1 spadl server. Problém je v tom, že ve chvíli, kdy server spadl, jsem zrovna byl v betě, kde mě samozřejmě křuply VK. Prosil bych tedy o vrácení ztraceného života.
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Jeden život se nevrací, právě pro tento případ máš životy tři.

    Btw: máš nějakou přímou linku do BP? Já že zde tvrdíš že spadl server. Jistě jsi vše zjistil, volal poskytovateli připojení, který volal dál aby vyloučil problém jak u sebe tak někde v Praze na uzlu, je to tak?
     
  3. Korben

    Korben User

    †«ĐĒŖĂŦÏȤȀŦȌŖ»[ĐĚŞ™] Tak že v konečnom dôsledku je jedno kde chyba nastala, ale isté je , že životy do brán preveruje systém až po strate celej brány a ak bola chyba u BP , tak ti bránu systém vráti, no ak bola chyba v sieti , alebo u teba, tak o bránu prídeš.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Pre neaktuálnosť LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.