Chyby pada mi flash

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem M.I.Z.E.R.A, 17/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mam nejnovejsi flash a pouzivam operu ale dnes mi uz dvakrat spadl flash player prosim o pomoc 2x spadnuty za 12hodin dnesniho hrani je dost
     
  2. svi1

    svi1 User

    Ahoj. Jako první samozřejmě toto
    FAQ - Co dělat když mi nejde hra?

    Jiný prohlížeč, přeinstalování flash player, vyčištění PC atd. To vše jsi zkoušel? Udělej vše potřebné co je v odkaze. Pokud jsi vše z odkazu již provedl, tak dej vědět ať případně ti co Ti budou radit vědí, co vše jsi již provedl.
     
  3. de o to ze skoru furt cistim prohlizec po kazdym update cleanerem javu sem si ted instaloval a snad to bude lepsi pokud ani to nepomuze tak vim ze mi zbejava jen reinstalovat flash ale s tim sem nikdy nemel problem a maxthon nechci obsahuje dost stary flash player


    edit ale napisu jak sem poridil zsuim ten reinstal jeste
     
    Naposledy upraveno: 17/7/16
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Je tu mnoho faktorov, proste tvoj počítač nezvláda záťaž flash playaru preto ho jednoducho stopne. Odporúčam prečitiť počítač, zbaviť sa nepodrebností, a pri hraní nechať bežať čisto prehliadač, a vypnuť programy ako skype, facebook a podobne, nechaj aby počítač pracoval len pre daný prehlaidač s hrou
     
  5. aha díky už vím čím to je me to pada treba po 6hodinach hrani v kuse a to asi dochazi uz k problemum a problem sem nevyresil

    vycistil jsem flash a prohlizec preinsaloval a i javu instaloval problem bude asi v procesoru
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Podľa mňa problém je len v tvojom počítači, kedže podobný problém nikto neznaznamenáva, a pravdepodobne sa jedná o slabšiu konfiguráciu počítača a pod.

    Máš ešte nejaké otázku s ktorými by som ti mohol pomôcť?
     
  7. nemam
     
  8. M.I.Z.E.R.A, skus chladit. Osobně mám pod NTB 4 větrákovou podložku a jede mi to i na starém HW. U železa PC jeden velký větrák dopředu a dozadu a občas vysát mřížky chladiče procesoru. I to by mohlo pomoci.
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Alebo môžeš skúsiť to čo ti poradil spoluhráč vyššie

    považujem za vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.