Padání hry po skoku bránou?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Alagesias, 14/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Alagesias

    Alagesias User

    Zdravím,
    dneska asi tak před +- hodinou se restartoval server a od tý doby se mi stává, že mi hra po skoku branou občas spadne. Chtěl bych se zeptat, jestli to může být vina internetového připojení nebo počítače, popřípadě, jestli se to někomu stává taky?
     
  2. mne sa to stáva stále keď skočím skokom na hocijaku mapu, alebo ked prejdem bránou...potom asi 10x musim davat obnovit spojenie...je pravda ze mam slabsi internet tak mozno to je aj tym, neviem no...ale je nas tu viac takych a taktiez je pravda ze nikdy predtym mi to nerobilo az teraz asi pred tyzdnom to zacalo
     
  3. Aj mne to občas robí ale nie tak ako niekedy. A mám optiku a je dosť dobre takže netom to asi nebude
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahojte piloti

    pretrváva problém po reštarte? Zmenilo sa niečo od kedy ste napísali? Pozorujete tento problém aj naďalej? Informoval som sa u viacerých ľudí a zatiaľ nikto problém s portovaním a pod. nemal.
     
  5. na cz2 je u me vsechno vporadku ale na globalni americe5 tam kazde proskoceni portem se me skoci lognout a odpocet
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Hráč sa k téme ďalej nevyjadril, ostatný hráči problém nezaznamenávajú

    preto tému považujem za vyriešenú
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.