Paladium 5-3 a low end acc

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •Λ•Я•Λ•N•U•Ş•, 6/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Ja som len chcel podotknut ze ked chces rychlo postavit branu BEZ pouziti Uridia tak je omnoho lepsie Paladium, preco ? Pretoze za hod nazbieras cez palla viac EE nez s BB, nebavim sa o celkom zarobku ale o tom kde zozbieras viac EE na postavnie brany. Co sa tyka teba Krtko si asi nepochopil co som napisat, precitaj si to prosim este raz Dakujem. Podporovat hru ? Je to kazdeho vec ci ano alebo nie, preco premna nie ? Podporoval som ju 5rokov za tych 5rokov neboli schopny s touto hrou nic spravit a zbadali sa az ked im dochadzaju hracu kvoli nepoctivcom, inak nepoctivci su tu od 2009 dnes je rok 2018, co robili tych 9 rokov ? Mienim podporovat projekty ale len tie ktore maju zmysel a nie kde sa nas snazia len okradnut. Dalsia vec, ziskat nejaky bonus ? Hram tu hru na to aby som sa zabavil alebo na to aby som za mesiac ci dva mal vsetko ? Nepotrebujem nikomu dokazovat aky som dobry, chcem si tu hru uzit na plno. Som zasadne proti aby sa LEN za realne peniaze dali kupit vyhody pre hracov. Nemam absolutne nic proti tomu ked tam daju designovu vec ako su "Skiny" atd. Ale davat vyhodu za € ? Som zasadne proti tomu, pretoze to hraca robi vyhodnejsim proti mne a som v nevyhode. Posuva ho to v hre rychlejsie nez mna len preto ze si kupil vec z Paymentu. Podporovat sa da aj inak nez z toho nieco ziskat
     
    Naposledy upraveno: 15/3/18
    petsu a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Arya

    Arya User

    •Λ•Я•Λ•N•U•Ş•, veřím, že se tímto probojuješ, jako spousta z nás a u hry vydržíš. Držím palce ;)

    Autor už neodpověděl, zřejmě je to z jeho strany vše.
    Zodpovězeno, zamknuto.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.