paladium na 4-5

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Y*o*D*i*A*k*, 12/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrej den omlouvam se že zakladam toto vlákno ale na mapě 4-5 na CZ2 jsem narazil na Barakuda po sestrelení jsem sebral box a v nem bylo paladium to je nejaka akce nebo to už bude na furt pacmi to zahlcuje nakladni prostor a musim letat na 5-2 vyložit a je to otrava nešlo by to udělat aby se to dalo posilat petem ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Y*o*D*i*A*k*: Je to součást akce, která se připravuje. Lepší než létat na 5-2 je mít na 5-2 zaparkovánu jinou loď a pomocí ní paladium měnit na extra energie.
     
  3. *SATKO*

    *SATKO* User

    takýchto zvlasností je viac,skoda ze nie je aspon ciastocné info ako sa pripravit na taketo šoky
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    *SATKO* tohle ocenil(a).
  5. Borat

    Borat User

    *SATKO* asi nikto nečakal, že po včerajšku pridajú už do hry časť akcie ktorá ma začať na týždeň až. Možno to je nová taktika BP ako pridať akciu do hry bez chýb.
     
    Enriqe-XXX a *SATKO* tohle ocenili.
  6. *SATKO*

    *SATKO* User

    v pohode chlapi,ved ja nekritizujem len som napísal ako to cítim
    Inak tí ubery na pirátoch slušne kopú a sú silný ako das
     
    Naposledy upraveno: 12/5/17
    Y*o*D*i*A*k* tohle ocenil(a).
  7. ano saboter mi daval rozmezí mezi 37 -az 45 tacu nejaka slabsi lodicka bude mit problem ;) oprava vlastne barakuda
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. PanMajster

    PanMajster User

    a kolko ti to dalo palladia z boxu?
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Uber barakudu som včera na cz1 dal dolu. Zaujmavé, z jej boxu mi vypadlo 8 ks paládia.
    Pokým viem.
     
    Y*o*D*i*A*k* tohle ocenil(a).
  10. asi jak kdy nekdy to dava jen 3kusy ted baghira dostal 8 kusu tak nevim
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. zřejmě se na to budou vztahovat boostery a body z PP ne? Jinak jak psal trixt ve čtvrtém postu , stačí hledat a najdete - tam je výtah z en fora
     
  12. Borat

    Borat User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.