Návrhy Paladium z NPC

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «SMOKE»*[ÐnB], 13/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Přejete si tento návrh uskutečnit?

  1. Ano

    47.7%
  2. Ne

    52.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    A kd zde říká,že tam někdo je celý den a furt jen zobe paladko?
    pokud by bylo paladium v npc,tak by stejně na 5-3 kempily lodky:-D Páč někdo to tam odstaví a kecá s hráči zatímco mu petka zobe atd:-D
    Holt je vidno,že máš inteligenci na bodu mrazu ty:-D

    Furt jen přemýšlýte jak si hru zlehčovat...
    Vím o jednom ulehčení...vemte si několik destítek tisíc kč,naposílejte je do hry a mate vystaráno ne?:-DDD

    Za mých začátků paladium nebylo vubec a taky se dalo hrát...i mapy byly trochu prázdné nebo to byly kolečkáři:-D
    Ted to mají nováččci až moc snadné,tak žádné ulečování:p
     
    *nohafuc* tohle ocenil(a).
  2. nahodou neje to zly napad ale ja by som to spravil uplne inak, paladium by bolo klasicki pri boxe spolu so surovinami, ale menit by sa menilo len na 5-2 ako doteraz. Ale to paladium by sa hracom s mensim levelom ako 12 proste nezbieralo, kedze nemozu ist vimenit. Popripade by mohlo byt v nastaveni ci sa to paladium ma tiez zbierat alebo len cisty suroviny z boxu. Zaplnili by sa vrchne mapy a aj piratske by mali svoj zmysel kvoli vymene. A u cubikonoch by som v ziadnom pripade do boxu paladium nedaval, kuby si vzdy obsadia zopar fegovia a oni by to len zneuzivali. ked tak len tie protegity a bola by sranda jak bi im flaksaci zbierali boxiki :-D
     
  3. Sephi

    Sephi User

    Jasně je to střílečka... ale nejprve musíš sbírat než začneš mlátit...

    Ono je hezky že je to střílečka, ale pokud chceš střílet máš jen 2 možnosti.

    A) Nasbírat si to + stříleni NPC

    B) Utratit XYZQ prachů, aby si mohl kilovat

    Ono je hezký, že rodiče ti to zaplatí, nebo si to koupí frajer který má peněz 6 půlek, jak se říká slušně :D, ale né každý si to může dovolit.

    Souhlasím s nápadem že by paládko mohly dropovat NPC na 5-1 až 5-3 jinde ne.

    Inteceptor 2 třeba
    Silnější 3
    Další 5
    a Anihilátor by dropoval 20 třeba. (jen nápad)
    A dělilo by se to jako EXPY/čest/U
    nebo
    normal cargo box
     
  4. NoTimer

    NoTimer User

    Jako kdybys mě mluvil z duše :D Naprosto s tebou souhlasím. Pokud vás baví klikat celej den na modrý šutýrky, tak pro mě nemá smysl tuhle hru hrát...
     
  5. Já jsem sem naházel hodně peněz a hra se za tu dobu furt vylepšovala a nikdy ani trochu neulezčila neustále vyžaduje peníze ... a pokud mi tohle napíše osoba co to hraje bez peněz a píše že tento návrh nechce schválit tak to ho nechápu. jinak návrh neprojde takže ukončuji konverzaci.
     
  6. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Čče necpu do toho prachy skoro vubec...jen občas nějakou drobnou pustém:) Njsem taký zavislák abych cpal prachy do her:-D to radši něco koupím pro děti:-D Hry at si sponzorujou ti co neví co s penězma:-D Ono to jde i bez peněz když se chce...sice to trvá déle,ale jde to:))
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    v tom prípade uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.