Návrhy Paládium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *G*O*L*E*M*, 8/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jaká varianta by podle vašeho názoru nejvíce prospěla hře a rovnováze mezi firmama.

  1. 1) Žádnou změnu současného stavu nechci, paladko ať zůstane jak je.

    18.5%
  2. 2) Každá firma ať má vlastní 5.3 mapu

    32.7%
  3. 3)3) Jsem pro umístnění paladia na všechny mapy rozptýlené po celé mapě

    11.9%
  4. 4) Jsem pro umístnění mlhoviny a paladia na každou mapu, ale jen do omezené oblasti s větším výskyte

    9.5%
  5. 5) 5) Každá firma ať má svou 5.3 mapu + na každou mapu rozptýlit paladium.

    10.7%
  6. 6) Nevybral jsem si, mám jiný nápad jak to řešit.

    16.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kubino

    Kubino Guest

    Veď v poriadku zatrhli to kvôli bugu, keby ho tam vrátia kde máš istotu, že sa znovu nenájde systém ako to zneužiť?
     
  2. Skate

    Skate User

    Ak by bola vacsia zmena na 5-3 mohli by zmenit aj pribeh ze sa podarilo piratov uplne vyhnať :)
    Zbieranie palladia,boxov alebo zarabanie uridia na brany tak ci onak zabere tisice hodin ak chce mat hrac lepsiu vybavu.
    Pre zaciatocnikov to asi nikdy nebude najlahsie sa vypracovat.
    Myslim si ze ked tak zmenit mnozstvo Palladia na 1 extra energiu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané => mediatéka :)
     
  4. Já bych určitě to palladium uplně zrušil a nebo bych to dal do npc.
    Jen si tam sedí na to si do myslte, nic se tam neděje to pak není ta spravná hra
    to at pada z npc a pak by to bylo i zábavnější.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. hummel

    hummel User

    vrátil by som paladko do pôvodného stavu, tým myslím že by im znova hmlovina uberala štíty(to by znamenalo že by tam boli neaktívny) a pre nás lovcov by som znova zaviedol vypadávanie paladka z neho... tí menej inteligentný by nám zarábali na brány, oni by boli radi že tam môžu stáť aj celú noc a my že máme ranky a ešte aj ee :p :D toľko môj názor na paladko... inak by som ho zrušil :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    hummel Mozno by som suhlasil s uberanim stitu, no urcite nie s paladkom v cargu, ono sa to velmi zneuzivalo a uprimne nevidim dovod aby niekto dostal za par sekund hromadu paladka bez prace.

    Jedna vec je uzitocna uprava a druha zlahcovat si hru.
     
    bhagira22, -baghira2- a PetriCZech™ tohle ocenili.
  7. -xghost-

    -xghost- User

    To jo - vypadávání pro lovce jako odměna by bylo dobré, ale nikdo by nesměl podvádět. A to vypadávání vyloženě smrdělo pushingem.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Kubino

    Kubino Guest

    hummel

    a my chceme na mapách neaktívne sediace lode s diamantom v hmle, kt. neodhlasuje?
     
  9. Drift1

    Drift1 User

    Eda-)-dříve když ještě padalo PLD z lodiček tak citadela odpočívala na papíře u B.P. v kanceláři.Jsem ale rád že to tak spravily,nebylo rovna košér když mi po dlouhém sbírání ulehčily o 300 kousku...to byla chyba...proto má každej červený letounky,modrý letounky a jiný nesmysly...byli i tací co sestřelily 50 lodiček na pld a měly vyděláno..za deset dní měly tolik gg že si s nimy mohly dláždit hangár.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. no Drift1, já za sebe zase mohu říci, že to byl celkem adrenalin posbírat si pld a čekat přiletí někdo? nepřiletí? jako z mého pohledu mi připadá divné, že něco z lodi vypadne a něco ne. v tomto případě všechny suroviny vypadnou, jen paladium ne. jak je uvedeno výše toto nebylo rušeno proto, že by to hráči chtěli, ale proto, že toho zneužívali. jako osobně bych se nebránil, kdyby toto vrátili zpět, ale asi budu výjimka....:)
     
    bhagira22, -baghira2- a Eda-) tohle ocenili.
  11. assaskocze

    assaskocze User

    Já bych třeba pld omezil na 1500 pld denne ? .... nebo nejak proste upravit .. je pravda ze sem full lf3 ale na pld vydrzim jen tak pul hodky..
    pak jedu dolu .. proste tam nemam sanci .. a pak jeste pisou v chatu jak si krasne na mne splnil ukol
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Weego

    Weego User

    assaskocze ale to je tvoje chyba že tam nemáš šanci. Sna když nemám někde šanci tak tam nelezu a počkám si až na to budu mít ne? Jako mi to pld stačí tak jak to je teď. Nechápu proč chcete pořád něco s tím pld měnit. Buď buďte spokojení s ním jak je teď nebo ať ho rovnou BP zruší a budete konečně spokojení.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Weego

    ide o to, že mapy sú prázdne a PLD plné, t.j. lovci ťažšie plnia misie, slabší hráči nemajú s kým hrať a podobne. Firma, kt. ovláda paládko si už vôbec neškrtne pri love lebo nemá vôbec čo strieľať. Len mi nepovedz, že majú zmeniť firmu, o tom to neni, skákať hore dole kvôli výhodám.
     
    Eda-) tohle ocenil(a).
  14. Ono je to těžké. V určité fázi hry každý hráč zjistí, že bez dělání bran nebude nikdy silným hráčem. A že těch bran musí udělat poměrně dost. Navíc v té době potřebuje U na jiné věci (logdisky, klíče...), takže pokud nemůže/nechce kupovat U za hotové, musí prostě EE nasbírat v boxech, nebo formou Palladia. Takže návrhy zrušit Palladium považuji za dost nefér vůči hráčům, kteří ještě nejsou Full Havoc/Hercules.
    Mimochodem, každý nadává, že jsou hráči zalezlí na 5-3. Když si proletím mapy 4-1 až 4-3, tak tam najdu stejné množství lodí, jako na Palladiu. Takže co kdyby DO zrušilo i boxíky?
    (To samozřejmě nemyslím vážně, je to jen ukázka uvažování typu "Mně se tahle činnost ve hře nelíbí/nebaví, ať ji DO zruší!")
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. loputa97

    loputa97 User

    Za mě odpověď číslo 3 jelikož:

    Hráč bez klanu by nemohl mít wary a mohl by si sbírat jak bych chtěl, to není pld ... Palla je i o střílenní, což mi nevyhovuje ale neměnit za mě :)

    Malý prostor pro sběr, takže bych uvítal víc palla, víc lidí samozřejmě :)

    Takže sami vidíte, že mi zbyla jedna možnost, ale možná bych uvítal něco jako PvP mapu, takže bez npc, které umí otravovat víc než hráči :rolleyes:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. RobPol

    RobPol User

    Já bych spíše také zvětšil počet PLD, ono když se na pala nahrnou hráči, tak za chvilku tam nic neni, a v mezičase kdy se čeká na další přísun pala tam fullky pukaj malé lvly, kteří si chtějí v klidu sbírat at mají munku z EE, nebo dílky do bran.
    Kdyby bylo více pala, střílelo by se mín.
    Jasný chápu, je to i o PVP, to neberu :D ale nezapomente na menší lvly, kteří chtějí sbírat, ale nemůžou protože fullky mají zrovna úkoly :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. postman

    postman User

    Já jsem hlasoval v anketě pro šestku. Podle mě by palladiu nejvíc prospělo, kdyby už konečně vynalezli ten kombajn. Stál by 500.000 U, měl by žací lištu (čelisti) 8x širší než Goliath. Akorát byste s tím nesměli nabrat spícího hráče, jinak by se potom muselo po 24 hodin herního času opravovat na základně žací ústrojí.
     
    bhagira22, -baghira2- a Timanris tohle ocenili.
  18. -xghost-

    -xghost- User

    Tos mě pobavil. Bývaly doby, kdy to bylo především PvP. Právě to, že kdekoli a kdykoli mohlo PvP nastat, odlišovalo tuto hru od kopy ostatních.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. 123812

    123812 User

    U nás na cz2 fullky ani nesbíraj a jen kosej slabé ;) Takže to by asi nepomohlo ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. RobPol

    RobPol User

    Ok, už mlčím :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.