Návrhy Paládium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *G*O*L*E*M*, 8/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jaká varianta by podle vašeho názoru nejvíce prospěla hře a rovnováze mezi firmama.

  1. 1) Žádnou změnu současného stavu nechci, paladko ať zůstane jak je.

    18.5%
  2. 2) Každá firma ať má vlastní 5.3 mapu

    32.7%
  3. 3)3) Jsem pro umístnění paladia na všechny mapy rozptýlené po celé mapě

    11.9%
  4. 4) Jsem pro umístnění mlhoviny a paladia na každou mapu, ale jen do omezené oblasti s větším výskyte

    9.5%
  5. 5) 5) Každá firma ať má svou 5.3 mapu + na každou mapu rozptýlit paladium.

    10.7%
  6. 6) Nevybral jsem si, mám jiný nápad jak to řešit.

    16.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ja by som zrusil cele pld... vyrovnali by sa sily vo firmach, bol by staly pohyb na mapach, viac by sa zucastnovali na akciach typu spaceball. TDM atd... GE2
     
  2. 555m555

    555m555 User

    já bych ho také s radostí zrušil, s celými pirátským mapami,mapa 5-1 je úplně o ničem,5-2 prakticky taktéž,to už by mohla být směnárna na 5-2 nahrazena podobnou na 5-3 jen ta by byla umístěna velmi daleko od mlhoviny a cesta k ní by byla lemovaná stovkami pirátů a hroby pilotů:D jenže si myslím že veškeré návrhy o paladiu nemají šanci,vytvořili mapy,udělali k nim úlohy,hráči si chtě nechtě zvykli,vidno podle místní ankety se bouře proti pirátským mapám nekoná,..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    555m555 Nema zmysel tvorit predaj surovin na 5-3, hracom staci warpnut a suroviny maju predane za 30 sekund.

    Osobne som nikdy nefandil paladiu, dost nuda a zabije to vela casu + v hre su efektivnejsie sposoby zarobku. Ak ide o prazdne mapy, tak koren problemu nie je v mlhovine, ale v neatraktivnosti ostatnych map a to iste plati aj pre TDM, bojky, invaziu a pod. Hraci nebudu travit cas na spominanych mapach a akciach dovtedy, dokym tam nebudu atraktivne odmeny a ani zrusenie paladka by tomu nepomohlo.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. 555m555

    555m555 User

    já vím že to nemá smysl nemá,to byl jen návrh který by neprošel stejně jako tyto co tu už jsou:) jediná výhoda paladia je v tom že každý at platič nebo neplatič obdrží za svoje nasbírané kameny stejně ee , kdyby se zrušení paladia kompenzovalo například zvýšením odměn z npc ve formě uridia nebo paladia ,pak by zase řvali ti co neplatí xl slevy a slabší hráči že elitáci si nahrajou víc a budou mít o hodně víc ee,tahle tam mají všichni víceméně stejné šance,je to prostě začarovaný kruh ze kterého nejde ven bez opravdu radkálních změn které si nějak nedovedu představit
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Zeus2

    Zeus2 User

    Pokud za setřel třeba hráčů nebo nějakých npc bude padat z boxů paladium,tak paladko bude prázdné,to mi věřte.Jinak pokud já chci sestřel lodí,letím na pld a mám je.:)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. 555m555

    555m555 User

    a pokud bude padat z npc paladium v boxech,jak budou odmeneni hraci co strili npc skupinově? dalsi vec pokud b y bylo paladium z npc pak budou silně zvyhodneni ty co delaji cubikony,budou mit ranec uridia a navic ee..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. 555m555-paladium dostane ten kto zoberie box,skupina sa musi dohodnúť ako naložia s corgo boxami.
    Ak by malo paladium padať z npc tak napriklad len z bosov,tebou spomenutého cubikona ,bosov z mapy x-2 a uber mapy by som vylúčil.Ostalo by vyriešiť koľko paladia by padlo z konkretneho bosa.Aby sa to nezneužívalo ,štatisticky by mohlo padnuť paladium z napr,každeho tretieho bosa.
    Mapu 5-3 by som nehal bez zmeny a 5-1 by som trochu upravil.isto mi date za pravdu,že zbierať paladium na tejto mape je neefektívne-malá plocha hmloviny,málo paladia a naskakuje pomaly.
    Každy hráč raz pride k bodu,keď zistí že musí robiť brány aby sa podal ďalej.Slabý hráč ma na paladku nemá šancu prežiť,vyhodia ho dverami a on sa vráti oknom,alebo ho to prestane baviť a hru DO prestane hrať a potom sa všetci čudujú,že mapy su prázdne.
    Nie každy je ochotný,alebo má možnosť do hry dávať peniaze.
    Riadky hore sú uvaha ako by to možno mohlo byť.
    Spozdravom a zberu paladia Zdar.
     
  8. Jo Paladium to je vec co.TY kterí maji nazbirano by ho zrusily ,pac ted se nudej a jejich kempeni na paladium je vlastne na nic ted by jen lov.udelal bych to nasledovne mit vseci stejnou lod nepotrebovalo by se paladium atd jen boje strileni by bylo.tak a ted k duhemu bodu jenze jsou tu hraci kteri to hrajou zas z druheho pohledu a to ze je bavi farmarit sem tam nejakej ten boj a zas farmarit. a jsou tu i treti druh hracu kteri nemaji dost penez na to davat do hry penize tak museji nejak to uridium a ee dostat a posledni tip hracu je ze si vsechno koupima chci jen strilet ty dalsi tri tipy hracu muj nazor a o tom ta hra je :p
     
  9. assaskocze

    assaskocze User

    Souhlasim s hodně lidmi ze ty co jsou full elite tak jim to je jedno a klidne at se zrusi .. a co takle mi .. ja mam teprv 1 havoc ..
    a kde to mam nazbirat ? .. pred 10 min jsem byl na pld (litam s aegis .. jeste nemam spear) a nemel jsem sanci .. tak 15 min jsem vydrzel a pak dole .. Je pravda ze kdyz by bylo pld pro kazdou firmu tak ty full by litaly do cizych firem takže nwm no .. je to tezke ...
    Ale jsem velmi nespokojen s pld .. hlavne nemam x4 .. a kde to vzali ty elite ?? urcite brany .. a pochybuju ze si to vse udelali za uri (teda pokud nejsou milionari co do toho davaji porad prachy)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Eda-)

    Eda-) User

    assaskocze kde bychom asi vzali urko na brány ? kuby/boxíky vydělávat se dá i bez pala navíc pala je velmi neefektivní a taky strašnej stereotyp osobně sem to sbíral tak max do úkolu jinak tam jen lovím,.,
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Korben

    Korben User

    assaskocze Niekedy nebolo paladko a všetko sme si museli pracne vystrieľať. Každé zarobené uridko išlo do brán.
    Strieľalo sa, pritom sa zbierali boxy a tak isto sa využívalo MHH a to bola v minulosti len raz za mesiac. Opravy za uri a ak si nemal na opravu a pukol si, tak jediná možnosť bola, poslať si SMS, prípadne si musel kúpiť kreditovú loď a potom znova dražiť uridiovú a mnoho krát si mal čo robiť , aby si loď vydražil, lebo kredit sa nevracal. Tak že tu prosím nevylievaj slzy že je niečo ťažké. :rolleyes:
    Ten kto má kopec bielej, tak musel robiť brány. Mnohý majú urobené stovky brán a je jedno či za uridko kúpené, alebo zarobené, každý má inú taktiku , no hlavne makajú.
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    assaskocze a Y*o*D*i*A*k* Ja mam tiez full ucet a na paladku som nikdy nezbieral. PVP boxy,cubikony,uber mapa, Low brana, Boss NPC atd., na tomto vsetkom sa da dobre zarobit a paladium nikdy nepatrilo k najvynosnejsim sposobom zarobku.

    Teraz by nebolo mudre ho rusit,no podla mna ho nemali nikdy spustit, hre to skor uskodilo a z strielacky sa stala zbieracka.

    Vyhovarat sa na slabu vybavu je nezmysel, kazdy raz zacinal a verte mi, ze my sme to mali tazsie. Chcel by som vas vidiet robit gammu s dmg 3000, 200K stitom a bez kamikadze. Teraz ide vsetko az moc rychlo a jednoducho, hraci uz zabudaju na minulost DO a to je skoda.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Jenže tvůj způsob vydělávání na brány asi není nic pro slabší hráče, nemyslíš?

    BTW - spousta silných hráčů nadává na Palladium, na hráče, kteří tam sbírají, místo aby se nechali sestřelovat na normálních mapách. A pak vzápětí napíšou, že sami mají zdvojnásobovač a sbírají boxíky jak zběsilí. To poněkud nechápu. Proč odsuzujete sbírání Palladia a ne boxů?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Eda-)

    Eda-) User

    PetriCZech™ i já jsem byl slabý mám full účet za 8 měsíců z investicí okolo 3000kč což je pakatel a proč mi to vadí? protože já musel boxíky klikat jako hlupák a někdo kdo měl spoustu ponek mohl na pala stát celou noc a zobal mu pet jen proto že mlhovina brala štíty... to ti přijde fér?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. 1. Ne každý může dávat do hry peníze.
    2. Už dost dlouho mlhovina štíty neubírá, takže se Palladium musí sbírat stejně, jako boxy. Přesto se na sběrače Palladia nadává a na sběrače boxů ne.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. 555m555

    555m555 User

    ale no tak,nikdo sběračům paladia nenadává,nadává se leda paladiu,a stejně jako si někdo možná do afkerů na paladiu rýpne,tak si stejně rýpnou i do sběračů boxů které nemohou s golem na pvp dostihnout:D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. To "nadávání" bylo míněno s nadsázkou - měl jsem na mysli spíše hlášky typu: Tohle je střílečka, jestli chceš něco sbírat nebo farmařit, tak si běž hrát Farmeramu.
    Tahle hra umožňuje různé činnosti, různé způsoby hraní, získávání herních prostředků a vybavení. Je to tak nastaveno od BP a je to tak dobře. A každý ať si vybere, co ho z toho baví, ať si hraje po svém. Za předpokladu, že neporušuje VOP.
    Můj názor.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Korben

    Korben User

    PetriCZech™ Myslím že nikomu nevadí kto a ako hrá, ak hrá poctivo. Skôr ide o to, ak sa niekto sťažuje že nemôže zbierať, lebo ho zostrelia.
    Len že hlavný zámer hry, je zostreľovanie nepriateľa , čo je červené , to je cieľ.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Korben - tak s tím se samozřejmě nedá než souhlasit :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.